Acer Nitro 5 AN515 54 laptop FPS düşme sorunu

Cillian

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Acer Nitro 5 AN515 54 modelli laptopa sahibim. PUBG oyununda 65 80 arasında FPS alırken alan iyice daraldığı zamanlarda ve o anki çatışmalarda FPS düşüklüğü yaşıyorum 40 FPS'lere kadar düştüğünü gördüm. Erangel miramar vikendi de oluyor sanhok da böyle bir problem yok cihazı garantiye gönderdim donanım olarak sorun bulunmadı. Ben eski bilgisayarımdan yedekleyerek bu yeni bilgisayara kurdum oyunu ondan olabilir mi? Yardımcı olur musunuz?

Laptop sorunsuz çalışıyor ise diğer oyun ve uygulamalarda oyunda ya da donanım yazılımında sorun olabilir çoğu oyun ve sürücüler güncelleniyor.

Acer Nitro 5 AN515 54 modelli laptopa sahibim. PUBG oyununda 65 80 arasında FPS alırken alan iyice daraldığı zamanlarda ve o anki çatışmalarda FPS düşüklüğü yaşıyorum 40 FPS'lere kadar düştüğünü gördüm. Erangel miramar vikendi de oluyor sanhok da böyle bir problem yok cihazı garantiye gönderdim donanım olarak sorun bulunmadı. Ben eski bilgisayarımdan yedekleyerek bu yeni bilgisayara kurdum oyunu ondan olabilir mi? Yardımcı olur musunuz?
Sisteminiz 1x16 olucak şekilde ise droplar ve düşük fps problemleriye boğuşabilirsiniz.
Sisteminizi 2x16 olucak şekilde upgrade yapmanızı öneririm.

Sisteminiz 1x16 olacak şekilde ise droplar ve düşük FPS problemleriye boğuşabilirsiniz.
Sisteminizi 2x16 olacak şekilde upgrade yapmanızı öneririm.

Dediğin gibi cihazı çift kanal olduğunda sorunum büyük ölçüde düzeldi fakat PUBG oyununda kendi optimizasyon sıkıntıları da olduğu için şu an da FPS düşmesi değil ama alan daraldığında bazen küçük droplar giriyor. Diğer oyunlarda herhangi problemim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı