Acer Nitro 5 AN515 57 alınır mı?

Temiz kullanırsan 6 sene bile götürür. O FPS leride çok rahat görürsün merak etme.

Hocam sizinkinin modeli ne kullandığınızın? Oyun performansı olarak beğeniyor musunuz? Bazıları cızırtı falan geliyor diyor ve ışık sızması oluyor diyorlar.

Hocam sizinkinin modeli ne kullandığınızın? Oyun performansı olarak beğeniyor musunuz? Bazıları cızırtı falan geliyor diyor ve ışık sızması oluyor diyorlar.
Ben an515 45 modelini kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim sizin yazdıklarınız arasında i5 11400h işlemcide valorantta 150 fps leri görüyorum sizinkide 180 190 civarı olabilir.

Ben AN515 45 modelini kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim sizin yazdıklarınız arasında i5 11400H işlemcide Valorant'ta 150 FPS'leri görüyorum sizinkide 180 190 civarı olabilir.

Hocam oynadığınız ağır oyunlardaki performansı nasıldı? Bir de soğutucu almayı hiç düşündünüz mü? Bana gerekli gibi geliyor soğutucu.

Hocam oynadığınız ağır oyunlardaki performansı nasıldı? Bir de soğutucu almayı hiç düşündünüz mü? Bana gerekli gibi geliyor soğutucu.

Hocam ağır oyunda maximum fan açıkken 80 dereceyi geçmedi hiç. Performans olarak ise örneğin RDR 2 de 60FPS civarı rahat görüyorum. Bir de hava sirkülasyonuna çok dikkat etmemiştim oynarken belki daha azada iner sıcaklık.

Geri
Yukarı