Acer Nitro 5 AN515-58-503P alınır mı?

@Bruz tek bir şey lazım limits kısmı. Onu at, sonra istersen Victus'u Scar'dan üstün gör. Sadece orayı at lütfen. Başka bir şey istemiyoruz.

@Bruz cevabın yoksa başka yerde milleti yanlış yönlendirme. İyi sosyaller.

Son düzenleme:
@Bruz tek bir şey lazım limits kısmı. Onu at, sonra istersen Victus'u Scar'dan üstün gör. Sadece orayı at lütfen. Başka bir şey istemiyoruz.

@Bruz cevabın yoksa başka yerde milleti yanlış yönlendirme. İyi sosyaller.

Ben hâla soruma cevap bekliyorum. 4060 model Victus kullanıp memnun olmayan insan yok ama hâla yok kasa yok panel yok Throttle diyip çamur eylemi peşindesiniz 🙂. Referans da göstermiyorsunuz. Modeli kullanıp öyle yorumunuzu yapın. Monster alın termal macun yenileyin demekle olmaz bu işler. 🤣

Ben hâla soruma cevap bekliyorum. 4060 model Victus kullanıp memnun olmayan insan yok ama hâla yok kasa yok panel yok Throttle deyip çamur eylemi peşindesiniz 🙂. Referans da göstermiyorsunuz. Modeli kullanıp öyle yorumunuzu yapın. Monster alın termal macun yenileyin demekle olmaz bu işler. 🤣

Soruna cevabı zaten beraber bulacağız ya :D, sen atacaksın göreceğiz işte uzatmana gerek yok bu kadar.

Dostum limits kısmını atsan zaten öğreneceğiz ya, yardımcı olman lazım ama uzatıyorsun.

Kardeşim bir modele kötü demen için önceden birinin kullanıp zaafiyetini görmen gerekiyor. Daha model hakkında bilgin olmadan çamur atıp limits istiyorsun şaka mı? Ne diyeceğini tahmin ediyorum yine " dostum limit at 🤡 ".

@Bruz HP Victus 16 ısınma sorunu. Düşük performans yazıp forumdan sana konu mu atayım? Bunu mu istiyorsun? Bak Excalibur gibi dandik bir laptop serisinin G870 isimli üyesini kullanıp memnun olmayan kaç kişi var? Neredeyse kimse o zaman bu laptop harika mı? İllaki şikayet sitesine girip sana link mi atayım? Sen bir limits kısmını at da sonra konuşalım. Bir de bilgin yok demişsin. 153watt ta 93 derece monstera soba deyip 60 70 watt 90 derece olan Victus'u övme bana. Bir de işlemci kısıtlamalarıyla uğraş sen. Bana bilgisiz demeden önce de kendi bilgini sorgula. Acer'e leş soğutma deyip de Victus soğutmasını övme. Acer 12500H ile 13500H'a cinebach R23 testinde 1K fark koyarken bana Acer karşısında Victus övme boşuna. Sen sadece Victus hakkında bir şeyler biliyormuş gibi yapmaya devam et. Şu limits kısmını at bir ne kadar zor olabilir? Göreceğiz işte laptop nasıl? Neden atmıyorsun?

@LittleWarlocc @Xevanior bir tık agresif mı yazdım😅

Son düzenleme:
@Bruz HP Victus 16 ısınma sorunu. Düşük performans yazıp forumdan sana konu mu atayım? Bunu mu istiyorsun? Bak Excalibur gibi dandik bir laptop serisinin G870 isimli üyesini kullanıp memnun olmayan kaç kişi var? Neredeyse kimse o zaman bu laptop harika mı? İllaki şikayet sitesine girip sana link mi atayım? Sen bir limits kısmını at da sonra konuşalım. Bir de bilgin yok demişsin. 153watt ta 93 derece monstera soba deyip 60 70 watt 90 derece olan Victus'u övme bana. Bir de işlemci kısıtlamalarıyla uğraş sen. Bana bilgisiz demeden önce de kendi bilgini sorgula. Acer'e leş soğutma deyip de Victus soğutmasını övme. Acer 12500H ile 13500H'a cinebach R23 testinde 1K fark koyarken bana Acer karşısında Victus övme boşuna. Sen sadece Victus hakkında bir şeyler biliyormuş gibi yapmaya devam et. Şu limits kısmını at bir ne kadar zor olabilir? Göreceğiz işte laptop nasıl? Neden atmıyorsun?

@LittleWarlocc @Xevanior bir tık agresif mı yazdım😅

Yazın hocam. Bunlar hak ediyor böyle hitap edilmeyi.

Geri
Yukarı