Acer Nitro 5 AN515-58-50FK için 8 GB ek RAM tavsiyesi

furkandn

Decapat
Daha fazla  
Meslek
paramedik
Arkadaşlar, RAM takmam garantisini bozuyor mu? Bozmuyor ise hangi RAM'i kullanmalıyım? Dual channel ve aynı RAM'in ikincisini takmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, RAM takmam garantisini bozuyor mu? Bozmuyor ise hangi RAM'i kullanmalıyım? Dual channel ve aynı RAM'in ikincisini takmak istiyorum.

Parçalara zarar vermediğiniz sürece garantisi bozulmuyor diye biliyorum.

Parçalara zarar vermediğiniz sürece garantisi bozulmuyor diye biliyorum.
Teşekkür ediyorum teknoraks firması birebir aynı ürün satıyor gibi duruyor oradan satın almayı düşünüyorum.

Dün sipariş verdim hocam, tahmini Salıya ulaşır sanırım. Size de hayırlı olsun 🥳
Bende bugün sipariş verdim 25.500 tl gibi bir fiyata çok üst düzey ürün aldığımızı düşünüyorum. Fiyatının uygun olması da 2.5 inch hdd girişinden vazgeçmeyip küçük batarya kullanmak, 2. Ssd takilacak yerin sıkışık olması, ekran parlaklığı ve gecikme süresinin düşük olmasına bağlıyorum. Ancak 12500h ve 4050 ikilisi ile uçuşa geçerken iyi bir soğutma sistemiyle türbulansa uğramayacağız. ;)

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231122_011847_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20231122_011847_WhatsApp.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
Bende Acer Nitro 5 AN515-58-50fk almayı düşünüyorum bu sebeple hem aldığınız RAM'i ve hem de laptopun içinde gelen RAM'in markasının resmini atabilir misiniz?

Bende Acer Nitro 5 AN515-58-50fk almayı düşünüyorum bu sebeple hem aldığınız RAM'i ve hem de laptopun içinde gelen RAM'in markasının resmini atabilir misiniz?
Dostum almadan önce ekran parlaklığının düşük ve şarj süresinin az olduğunu bilmeni isterim. Ürünü henüz açmadım ram'de satın almadım daha sonra alacağım.

Geri
Yukarı