İnceleme Acer Nitro 5 AN515-58-51U3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eklediğiniz RAM modelinin linkini atabilir misiniz? Yakın gelecekte almayı düşünüyorum, 8 GB ekstra eklemek istiyorum sizin gibi.

Kulaklıkla oynarken duyuluyor mu?

Bunu da denedim. Kulaklıkta bir şey çalmazken ya da oyun sesi gelmezse fan sesini belirli miktarda duyuyorsunuz. Ortam sesini alan bir kulaklık kesinlikle önermiyorum.

Eklediğiniz RAM modelinin linkini atabilir misiniz? Yakın gelecekte almayı düşünüyorum, 8 GB ekstra eklemek istiyorum sizin gibi.

Aldığım RAM ektedir. Sorun çıkartmıyor Nitro serilerinde.

Teşekkür ederim kenara bir yere not edeyim zamanı geldiğinde almayı umuyorum.

35 W 3050 Ti, 95 W 3050'ye denktir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İncelemenizde fayda var. 35W 3050 Ti bayağı geride kalıyor maalesef.

Cihaza 3070 koyacakken son dakika 3050 eklemişler gibi, 2k ekranlı olmasına karşın 16300tl harika bir fiyat.

Cihaza 3070 koyacakken son dakika 3050 eklemişler gibi, 2K ekranlı olmasına karşın 16300TL harika bir fiyat.

Bir yerde bir karşıklık yaşamışlar zaten. Cihazın kutusunda ve ekranının yanında FHD 144Hz yazmakta.

Pardon Watt değerlerini karıştırmışım 60 W denk olacaktı , düzeltiğiniz için teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…