Acer Nitro 5 AN515-58-52ka, RTX 4050 140W mı?

Bütçe
26.500
Yazık millet de 4050 aldım diye seviniyordur. Watt değerinin yazılması zorunlu olması lazım bence.

Sende varsa önerir misin, alınır
43 bin ₺ 95w lenavo laptop 5 para vermem o fiyata.
2. Resim Acer nitro 140W

Elimdeki bilgisayarı satıp üstüne biraz daha koyduktan sonra RTX 4000 serisi bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Başlıkta bahsettiğim bilgisayarın özelliklerine baktığımda RTX 4050 140W versiyonu olduğu yazıyor. Çoğu kişi dikkat etmiyor ekran kartı watt değerine o yüzden bu sitede watt değeri yazılmamış ama Epey.com'da özelliklerine baktığımda 140W olduğu yazıyor. Bu fiyata gerçekten 140W mıdır yoksa işin altında başka bir şey var mıdır? Eğer halis 140W RTX 4050 ise kaçırmadan almak istiyorum.
Laptop bu demi bak sana direk görsel.
Gidip incelemiştim.

Dosya Ekleri

• 20230924_203919.jpg
    20230924_203919.jpg
    170,9 KB · Görüntüleme: 75
An515-58 rtx 4050 i5 12500h kullanıyorum. 140 watt arkadaşlar. Ben dead by daylight oynarken 100 watt civarına gördüm üstünü henüz göremedim. Özelliklerde gördüm ama 140 watt yazıyordu.

Bende öğrenciyim, bunu

Ya da bunu alacağım

Hangisini önerirsiniz AutoCAD gibi tasarım programları falan kullanacağım yanında oyunda oynayacağım. Nitro'nun soğutma sistemi iyi midir, bir de Monster gibi bakım servisi var mı?

Bende öğrenciyim, bunu

Ya da bunu alacağım

Hangisini önerirsiniz AutoCAD gibi tasarım programları falan kullanacağım yanında oyunda oynayacağım. Nitro'nun soğutma sistemi iyi midir, bir de Monster gibi bakım servisi var mı?
Nitro.

Sakın ola abra ve clevo kasa alma alırsan forumda şikayet felan edersin sitem edersin linçlerim görürsem.

Bende öğrenciyim, bunu

Ya da bunu alacağım

Sakın ola Abra ve Clevo kasa alma alırsan forumda şikayet falan edersin sitem edersin linçlerim görürsem.

Geri
Yukarı