İnceleme Acer Nitro 5 AN515-58 incelemesi

İpg3 dışında Victus'un ve Nitro'nun paneli zayıf. İpg'nin 120Hz üstü modellerinde düzgün panel kullanılıyor.
Doğrudur fakat ben ürünlerin modellerine dikkat etmedim. Alacağım üründe şablon çıkaracağım için ekran doygunluğuna baktım sadece.

Türkiye'ye gelenler %45 NTSC, üstü yok.

Knk fanlar çok ses cıkarıyormu

Knk fanlar çok ses cıkarıyormu
Moduna göre değişiyor. Son gelen güncellemeler ile Whisper Mode özelliği de geldi. Oyun oynarken fanların sesini azaltıyor ama performansı düşürür mü ısınmaya sebebiyet verir mi bilmem. Fanların çalışma hızını Nitrosense uygulamasından ayarlayabiliyorsunuz.

knk arkadaşta seninkinin 3060 lısı var klavye ışığını açaçamamışta fn+f10 veya fn+f9 tuşları da denemiş olmamış başka yolu varmı?

Hocam aynı modele sahibim. Sizde Coolboost özelliği mevcut mu?

knk arkadaşta seninkinin 3060 lısı var klavye ışığını açaçamamışta fn+f10 veya fn+f9 tuşları da denemiş olmamış başka yolu varmı?
Bende de 3060 modeli mevcut. Nitrosense üzerinden yapabilir.

Knk soğutması nasıl işlemci olarak
Eğer fanları performans moduna alırsam 80 dereceyi geçmiyor. Onda biraz gürültü çıkardığı için çoğu zaman Standart akışına bırakıyorum fanları. O da 90 derece buluyor maksimum. Ancak araştırmalarıma göre Laptop için 90 derece tehlikeli bir durum değil. Yapıları gereği o sıcaklığa kadar çıkabiliyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…