Acer Nitro 5 AN515-58 vs Dell Gaming G5 15 G55201800U vs HP Victus 16-D1049NT

Vallahi hocam Victus'un 3050 Ti versiyonunu kullanıyorum gayet güzel öneririm. Acer'i çok önerende var çok gömende var. Ben olsam Victus'u tercih ederdim.

Vallahi hocam Victus'un 3050 Ti versiyonunu kullanıyorum gayet güzel öneririm. Acer'i çok önerende var çok gömende var. Ben olsam Victus'u tercih ederdim.

Hocam 3050 Ti'li PC. Kullandığınızdan soruyorum prize takılı değilken film izlediğinizde ne kadar götürüyor.

Hocam bu aradapil ömrü olarak Acer'den daha. Iyi tam diyorum Victus alayım 30 k verip sallanan bir ekran zoruna gidiyor.

Son düzenleme:
Paylaştığınız Acer marka laptopun aynısını kullanıyorum, 3 ay önce satın aldım. Cihazın performansından çok memnunum fakat şarj konusuna gelirsek şarjı %100 iken açtığınız filmi maalesef bitiremezsiniz, filmin ortasından biraz sonra muhtemelen cihaz kapanacaktır 😄

Hocam 3050 Ti'li PC. Kullandığınızdan soruyorum prize takılı değilken film izlediğinizde ne kadar götürüyor.

Hocam bu aradapil ömrü olarak Acer'den daha. Iyi tam diyorum Victus alayım 30 k verip sallanan bir ekran zoruna gidiyor.

Hocam kusura bakmayın geç cevap veriyorum ama pil özelliklerininin hepsini güç tasarrufuna falan alıp parlaklığıda biraz kısarak izlediğinizde 3 saat götürüyor. Bir de ekran sallanması aman aman bir şey değil. Masada kullanıyorsanız hiç anlamazsınız bile. Ben sallandığını, aldıktan 2 ay sonra fark ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı