Acer Nitro 5 AN515-58 vs Dell Gaming G5 15 G55201800U

Bütçe
30.000

berkzabel

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, hem okul (yazılım) hem de oyun için laptop bakıyorum 30.000 TL'den fazla olmayacak şekilde laptoplara bakıyordum sizin de önerilerinizi almak istedim aklımda olanlar bunlar.

Oyun oynarken ekstra monitörle oynayacağım için Hz veya gecikme değerleri önemsiz şimdiden teşekkürler.

Dostum dikkatli ol bende acer nitro 5 am57 modeli var 25 ms panel var bazı asus tuflarda da sanırım 25 ms panel varmış. 25 ms panel 2022 yılında olur mu diyenler profilimde laptomun incelemesi var.

Ekranı 25 ms değil o 25 toplam değeri bende de var Acer laptop ama gene de çok.
2009 çıkışlı asus laptopum bile 16 ydı,hayır dostum ekrsnı 25 ms toplam değil tr td 25 ms. Ve zaten hissediliyor film izlerken fps oyunlarda titriyor ben farkedebiliyprum laptopta herhangi bir sorun yok.
Ben böyle şeyleri takmiyordum fakat 13 yıllık asustan 144 hz acer ekranina gecince kalite cikacagini dusunurken bir arastirdim tam bir rezalet.

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    33,2 KB · Görüntüleme: 26
2009 çıkışlı ASUS laptopum bile 16 ydı, hayır dostum ekrsnı 25 ms toplam değil TR td 25 ms. Ve zaten hissediliyor film izlerken FPS oyunlarda titriyor ben fark edebiliyprum laptopta herhangi bir sorun yok.
Ben böyle şeyleri takmiyordum fakat 13 yıllık ASUS'tan 144 Hz Acer ekranina gecince kalite cikacagini dusunurken bir arastirdim tam bir rezalet.

Tr td toplamı işte kanka yazıyor kendin atmışsın benimki de öyle ama titreme vesaire bir sorunla karşılaşmadım daha.

Merhaba arkadaşlar, hem okul (yazılım) hem de oyun için laptop bakıyorum 30.000 TL'den fazla olmayacak şekilde laptoplara bakıyordum sizin de önerilerinizi almak istedim aklımda olanlar bunlar.

Oyun oynarken ekstra monitörle oynayacağım için Hz veya gecikme değerleri önemsiz şimdiden teşekkürler.

Intel Core i7-12700H ve 3060'lı Dell G5 güzel cihaz.

Alacaksan ASUS al diğerlerinin teknik servisi berbat.

Intelin oynadığım oyunlarda özellikle csgo'da 6800h a göre %40 daha iyi olduğunu söyleyebilirim böyleyken intel almak istiyorum haliyle, dell laptoplarda kronik mavi ekran sorunu varmış dahili ekran kartı driverıyla alakalı alıp uğraşmak istemiyorum, acer alacağım gibi ama kullanan pişman olan varsa yorumlarını bekliyorum teşekkürler.

Intelin oynadığım oyunlarda özellikle csgo'da 6800h a göre %40 daha iyi olduğunu söyleyebilirim böyleyken intel almak istiyorum haliyle, dell laptoplarda kronik mavi ekran sorunu varmış dahili ekran kartı driverıyla alakalı alıp uğraşmak istemiyorum, acer alacağım gibi ama kullanan pişman olan varsa yorumlarını bekliyorum teşekkürler.

Konu açılalı baya olmuş ama ne aldınız acaba ve genel durumdan bahsedebilir misiniz?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı