Acer Nitro 5 Deneyimim

Bende Acer Nitro AN515-42 var, USB girişlerinden biri durduk yere bozuluverdi. Üstelik hiç kullanmamıştım o girişi. Acer'ın anakart kalitesi çok kötü bence.

Bende Acer Nitro 5 AN515-44 modelini kullanıyorum. Özellikler imzamda yazılı. Gayet iyi bence kullanmalısınız. Oyun performansı, pil ömrü olarak gayet iyi. Ama en fazla 80 derece falan oluyor demişsin. Ben de 95 100 derece olduğu oldu. Direk yep yeni almıştım. Acaba fanlarında soğutmasında falan mı bir sorun var. Bu arada 100 derece olduğu zaman 3 ay önce falandı. Şu an 89'dan yukarı çıkmıyor genel olarak. Almak isteyenler bence alabilirsiniz.

Bende ACER Nitro 5 An515-45 Ryzen 5 5600h 8 Gb 512 Gb Ssd Rtx 3050 144 Hz 15.6 Fhd Freedos Nh.qbaey.002 modelini aldım google de gezinirken cpu 72 gpu 57 derecelere kadar çıkıyor malum yaz ayı yaşadığım bölge sıcak bir bölge sizce normal mi bu değerler yoksa garaniye göndermeli miyim?

Oyun oyna öyle değerlere bak bir de. Ben Mersin'de yaşıyorum yazları cihaz bayağı ısınıyor ama Chrome da bu kadar olmamalı. Yük altında daha doğru değerlendiririz oyun değerlerine de bak.

Bende ACER Nitro 5 AN515-45 Ryzen 5 5600h 8 GB 512 GB SSD RTX 3050 144 Hz 15.6 FHD FreeDOS Nh. Qbaey. 002 modelini aldım Google de gezinirken CPU 72 GPU 57 derecelere kadar çıkıyor malum yaz ayı yaşadığım bölge sıcak bir bölge sizce normal mi bu değerler yoksa garaniye göndermeli miyim?

Oyun oyna öyle değerlere bak bir de. Ben Mersin'de yaşıyorum yazları cihaz bayağı ısınıyor ama Chrome da bu kadar olmamalı. Yük altında daha doğru değerlendiririz oyun değerlerine de bak.
oyun oynarken cpu max 90 derece, gpu 75 derece oynadığım oyunlar the crew 2,warthunder,valorant,cs go

Geri
Yukarı