Acer Nitro 5 düşük FPS

tolabaygrl

Hectopat
Bilgisayar özellikleri:
  • Ryzen 5 2500U.
  • Vega 8 (1 GB)
  • RX560X (4 GB)
  • 8 GB RAM.
  • 256 GB SSD.
Bu sisteme sahip laptopda Squad oyununu oynayamıyorum denediğim bütün görüntü ayarlarında en fazla 30-40 FPS görebildim ve ayarlar ister en yüksek çözünürlükte ve grafikte olsun ister en düşük seçeneklerde genelde aynı FPS'i sağlıyor. Benden daha düşük sistemli bilgisayarların bu oyunu kasmadan oynadığını görüyorum bir tavsiyeniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar özellikleri:
  • Ryzen 5 2500U.
  • Vega 8 (1 GB)
  • RX560X (4 GB)
  • 8 GB RAM.
  • 256 GB SSD.
Bu sisteme sahip laptopda Squad oyununu oynayamıyorum denediğim bütün görüntü ayarlarında en fazla 30-40 FPS görebildim ve ayarlar ister en yüksek çözünürlükte ve grafikte olsun ister en düşük seçeneklerde genelde aynı FPS'i sağlıyor. Benden daha düşük sistemli bilgisayarların bu oyunu kasmadan oynadığını görüyorum bir tavsiyeniz var mı?

pildemi oynuyorsun? prize takılı oynaman lazım.prize takılı bu fpsleri alıyorsan bir terslik var bu işte.

pildemi oynuyorsun? prize takılı oynaman lazım.prize takılı bu fpsleri alıyorsan bir terslik var bu işte.
prize takılı şekilde oynuyorum bütün ayarlara baktım, RX560X ekran kartınıda kullanıyor yüksek performansta RAM kullanımı da yüksek değil 1.5-2GB kullanıyor sadece fakat FPS'im 30-40'ı geçmiyor oda 1024x768 en düşük grafiklerde

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı