Acer Nitro 5 ekranı çizgili oldu

Lesath16

Centipat
Daha fazla  
Laptopun markası Acer Nitro 5. daha alalı 1 hafta oldu 5 saniye ekranı böyle oldu ve düzeldi, neden olmuş olabilir?

IMG20230625173315.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İşletim sistemi düzeyindeki bir soruna benziyor. Aşağıdaki çözümü uygulamalısınız.

Laptopun markası Acer Nitro 5. daha alalı 1 hafta oldu 5 saniye ekranı böyle oldu ve düzeldi, neden olmuş olabilir?

Eki Görüntüle 1835958

Laptopunuzu yere falan düşürmediniz değil mi?
Benim de laptopta böyle sorunlar oluyordu renk falan da değişiyordu tabii ben düşürmüştüm laptopu.
Sorun ekran kartinda gibi duruyor illa donanimsal olacak diye bir şey yok driver düzgünce güncelliğin.

Laptopunuzu yere falan düşürmediniz değil mi?
Benim de laptopta böyle sorunlar oluyordu renk falan da değişiyordu tabii ben düşürmüştüm laptopu.
Sorun ekran kartinda gibi duruyor illa donanimsal olacak diye bir şey yok driver düzgünce güncelliğin.
Hayır herhangi bir yere çarptırmadım bile şuana kadar. Ekran kartı sürücüsüne güncellemek için girince zaten son sürüm diyor. Gtx 1650 ekran kartım

Hayır herhangi bir yere çarptırmadım bile şu ana kadar. Ekran kartı sürücüsüne güncellemek için girince zaten son sürüm diyor. GTX 1650 ekran kartım.

Olmayada bilir tam olarak bir şey diyemiyorum her açıldığında mi yapıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı