Acer Nitro 5 FPS düşmesi

Öncelikle şunu belirteyim yapacağımız şey garantiyi bozmaz. Konusu açılmışken söyleyeyim dedim.

Sisteminize bence dediğiniz işlemleri yapmanız yararlı olacaktır. BIOS güncellemeleri aslında hep bana endişe vermiştir. Bazen sistemin bazı yerlerini kilitliyorlar. Kullanıcılar bu ayarı değiştirmesin diye.

ya da bunu sonra zaten açıklayacağım. İşlemlere başlarken daha iyi anlayacaksınız bu sorunuzun cevabını.

Tabi ben 1 saat içinde eve geçeceğim sizde müsait olursanız yapalım.

Bende de Acer Nitro 5 var, AN515-43 modeli. 16 GB RAM'im var, birini kendim alıp taktım. Far Cry 5'te 60-70'ten 55-45'e droplar oluyor. Sabit FPS ile oyun oynatmıyor. Bu modellerde sorun mu var anlamadım gitti.

Bende de Acer Nitro 5 var, AN515-43 modeli. 16 GB RAM'im var, birini kendim alıp taktım. Far Cry 5'te 60-70'ten 55-45'e droplar oluyor. Sabit FPS ile oyun oynatmıyor. Bu modellerde sorun mu var anlamadım gitti.

2060 ekran kartı var die laptop alıyoruz pişman oluyoruz MSI GTX 1050 Ryzen 5 2600 masaüstüm adeta bunun 50 katı üstü iş yapıyor.

2060 ekran kartı var die laptop alıyoruz pişman oluyoruz MSI GTX 1050 Ryzen 5 2600 masaüstüm adeta bunun 50 katı üstü iş yapıyor.
Benimki sizin kadar iyi değil hocam 1650 var bende ama minimumu değil maksimum gereksinimleri bile rahat karşılıyor. En azından dropsuz 5 senelik oyun oynamak istiyor insan. Taşınabilir olmasa bir kuruş vermem laptop denen illete.

Müsaitseniz bekliyorum.
Hocam ban yemiştim. Moderatörler cezamı kaldırmış. Başlayalım.

ThrottleStop yüklediğinizi varsayıyorum. Bu arada programı RAR'dan çıkarın çıkarmadıysanız. Çıkardıktan sonra başlayalım.

Çıkardığınızı varsayarak:
ThrottleStop Ana Ekranı, FIVR sekmesi, TPL Sekmelerinin ekran görüntülerini atar mısınız?

Hocam ban yemiştim. Moderatörler cezamı kaldırmış. Başlayalım.

ThrottleStop yüklediğinizi varsayıyorum. Bu arada programı RAR'dan çıkarın çıkarmadıysanız. Çıkardıktan sonra başlayalım.

Çıkardığınızı varsayarak:
ThrottleStop Ana Ekranı, FIVR sekmesi, TPL Sekmelerinin ekran görüntülerini atar mısınız?

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    15,9 KB · Görüntüleme: 44
  • 1.png
    1.png
    81,6 KB · Görüntüleme: 36

Yeni konular

Geri
Yukarı