Acer Nitro 5 hataları

Driver boosterı kurmasam driverleri çoğunu bulamıycam cihaz win yükleme sıkıntı olmasa kendim gpt ile biçimlendirme yapıp format atıcam

Driver Booster'ı kurmasam sürücüleri çoğunu bulamayacağım cihaz Win yükleme sıkıntı olmasa kendim GPT ile biçimlendirme yapıp format atacağım

Bencede format atın sadece Acer'in sitesindeki sürücüleri kurun. Ardından GeForce Experience ile NVIDIA ekran kartını, Intel DSA ile tüm Intel sürücülerini güncelleyin.

Bencede format atın sadece Acer'in sitesindeki sürücüleri kurun. Ardından GeForce Experience ile NVIDIA ekran kartını, Intel DSA ile tüm Intel sürücülerini güncelleyin.
Bakıcam gerçi o kadar oyun indirdik yapmakta istemiyorum ya yükleme sıkıntısı olmasa linux bile kurarım. Mesela usb biosta yine görmüyor garip yemin ederim ya 3 tane var 3unude görmüyor. Normalde görüyor hızlı bir şekilde veri aktarımı yapıyor.

Birde yeni kullanıcı oluşturup microsoft hesabı ile giriş yapicam izin vermiyor.

Dosya Ekleri

• IMG-20230221-WA0005.jpeg
    IMG-20230221-WA0005.jpeg
    35,2 KB · Görüntüleme: 16
Uzatmadan giriyorum konuya:

Laptop bu:

1) sarjdan %100 ile çıkardım direkt %96 düştü şok oldum bu normal mi? Bu laptopun bataryası berbat diyorlar ondan çok telaş yapmadım. Ama şu anda batarya tasarruf modunda yavaş yavaş azalıyor.

2) Epic Games'den RDR2 arka planda birkaç indirme ve Chrome da dolaşıyorum GPU %7 yükte sıcaklık %48 yükte CPU %2 yükte sıcaklık %51 fanlar normal modda kendi kendine ayarlıyor bilgisayar 8 saattir aralıksız açık güncelleme oyun indirme yapıyorum bu değerler normal mi?

3) bu çok önemlisi Windows 11 kurdum ardından internetten lisans aldık(100 TL lik) oldu Windows Update 2 tanesi hariç hepsini yaptım geçen ay ki yeni X64 güncellemelerini de aldım ama Insider(Win Defender galiba) bunu ve gene X64 tabanlı başka Update indirmiyor hata veriyor. Hatayı da sorun giderici çözemedi maalesef.

4) Microsoft hesabım ile bilgisayarda oturum açmak istiyorum(şifre ve mail kesinlikle doğru) bilgisayarın parolasini istiyor bilgisayarda parola yok koydum gene de ama bu sefer de başkan hata veriyor olmadi diyor yani. Kullanıcı ekleyerek yapayım dedim orada da Windows 10 bunu desteklemiyor dedi.

Bilgisayar aldim pişman oldum ve canım bayağı sıkkın deneyimli tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum herkese hayırlı iyi akşamlar.

Dediğim kullanıcı hatası bu:

Dediğim hesap hatasıda bu bilgisayar parolası oluşturup doğru girmeme rağmen keyi aldığım yer(Trendyol'dan aldım) Windows 11 sıkıntı var dedi ama güncellemelerin çoğunu aldım ve Win gayet iyi çalışıyor bu noktaları sıkıntılı.

HWiNFO veya AIDA64 Extreme indirerek batarya aşınma oranına bakabilirsin. Fotoğrafını atarsan yorumlayabiliriz.

Geri
Yukarı