Acer Nitro 5 hoparlöründe cızırtı

Odentuk

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Acer Nitro 5 kullanıyorum. Çoğu şeyi hallettim, sorun sandığım şeyler sorun değilmiş ama şimdi bir şeyle karşılaştım. YouTube'da ses testi yaparken sağ ve sol taraftaki ses sistemlerinin güzel olduğunu fark ettim. Orta kanallar da güzel ama orta ses kanalında sesi çok açınca hafif bir cızırtı oluyor. Windows 11 yükselttim ondan mıdır bilmiyorum sizce problemi nasıl çözerim ne yapayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen Windows 11 kaynaklıdır. Bende kullanıyorum ve her güncelleme de ekran kartını tekrar kurmak zorunda kalıyorum. Stabil değil henüz betada çok rahatsız ediyorsa Windows 10'a dönün bence, yok beni rahatsız etmiyor diyorsanız güncelleme bekleyin ve driverları güncel tutun.

Muhtemelen Windows 11 kaynaklıdır. Bende kullanıyorum ve her güncelleme de ekran kartını tekrar kurmak zorunda kalıyorum. Stabil değil henüz betada çok rahatsız ediyorsa Windows 10'a dönün bence, yok beni rahatsız etmiyor diyorsanız güncelleme bekleyin ve driverları güncel tutun.
Hocam Windows 10 a dönme sürem falan var mı ? Veya döndükten sonra ücretsiz tekrardan 11 e geçebilir miyim ?

Geri
Yukarı