Acer Nitro 5 ışık sızması sorunu

nevugremo

Hectopat
Daha fazla  

Bu modeli 2 hafta kadar önce satın aldım. İlk başta herhangi bir sorun yoktu ama 4 gün kadardır bu sorun ilgimi çekmeye başladı. Aslında çok gözüme batmıyor ama yeni olduğundan olsa gerek ufak da olsa dikkatimi çekmiyor değil. Ekranın sol altında dikkat ederseniz. Sizce servisle uğraşmaya gerek var mı? Çünkü servise gönderip daha kötü halde geri aldığını söyleyenler var. Açıkçası bu da beni korkutmuyor değil. Performanstan gayet memnunum bir sorunum yok ve Online eğitim dolayısıyla da servise göndermenin en azından zamanlama açısından şahsen doğru olduğunu da düşünmedim. Fotoğrafa ekran parlaklığı en sonda. Akşam da denediğimde hemen hemen aynı düzeyde kalıyor bir fark hissetmedim.

Dosya Ekleri

• IMG_20201007_153919.jpg
    IMG_20201007_153919.jpg
    91,4 KB · Görüntüleme: 112
Aynı konuyla alakalı bir çok mesaj var hocam.

Özetle, IPS ekranların karekteristik özelliği denilmiş.

Aynı konuyla alakalı bir çok mesaj var hocam.

Özetle, IPS ekranların karekteristik özelliği denilmiş.
bir de sanırım özellikle laptoplarda çok daha fazla oluyormuş bende acer ın başka bir monitörü var onu da alalı çok olmadı 3 ay falan ama onda hiç sorun yok sadece çok dikkatli bakılırsa çok hafiften bir ıps glow var ama hiç dikkatimi çekmedi şimdiye kadar
İps ekranlarda normal siz birde monsteri görün.
parlaklığı %50 de tuttuğumda dikkatimi çekmiyor zaten o açıdan büyük bir sorun olacağını düşünmüyorum hatta geçen akşam babam kullandı bilgisayarı dedim hiç dikkatini çekti mi hayır dedi

Yeni konular

Geri
Yukarı