Acer Nitro 5 kaç yıl götürür?

Hocam dediğiniz gibi, "idare ediyor". Ben sorunsuz götürmesinden bahsettim. 10 seneye kadar düzgün kullanılırsa tabii ki idare eder.

Ya hocam arkadaş termal macununu yenilesin sistemi temiz tutsun yeter her sene termal macun sürsün misss.

Önerdim ya, 10 sene sonra GTA 5 20 FPS belki.

Ne 20 FPS'i hocam dalga mı geçiyorsunuz? i5 3470 R7 240 ile GTA 5 açan var normal ayarlarda 50 60 FPS alan var.

Ya hocam arkadaş termal macununu yenilesin sistemi temiz tutsun yeter her sene termal macun sürsün misss.

Ne 20 FPS'i hocam dalga mı geçiyorsunuz? i5 3470 R7 240 ile GTA 5 açan var normal ayarlarda 50 60 FPS alan var.
Neden 2. el temiz laptop yerine 0 alıyorsun? Arada fiyat farkı çok oluyor. Garantiden dolayı mı? "Eskimek" diye bir şey duydun mu? Macunla falan olmaz o iş.

Neden 2. el temiz laptop yerine 0 alıyorsun? Arada fiyat farkı çok oluyor. Garantiden dolayı mı? "eskimek" diye bir şey duydun mu? Macunla falan olmaz o iş.

Hocam canı isterse değiştirir 10 sene sonra bu bilgisayar GTA 5 açacaktır diye düşünüyorum neden böyle düşündüğünüzü anlamadım laptoplar daha hızlı eskiyor masaüstüne benzemiyor :D

RTX3060'a bütçe yetmediği için bunu aldım. Çoğunlukla CS oynarım. Arada GTA Online. Genelde cihazı yoracak oyun oynamam. Kaç yıl götürür bu bilgisayar sizce?

Vallahi aynı modeli kullanıyorum sana şunu söylüyüm aldığın modeldeki RTX 3050 Ti ekran kartı 4 GB VRAM sahip ondan dolayı yeni çıkan oyunların çoğunda sorun yaşarsın çünkü yeni çıkan çoğu oyunda minimum 8 GB VRAM istiyor sende de 4 GB olduğu için oyunları oynayamıyorsun aklında bulunsun.

Geri
Yukarı