Acer Nitro 5 kapanıyor

Hocam siz sadece son satırı eklemeyip diğer satırları ekleyin.

Tamam > uygula > Tamam'a tıklayın. Sisteminizi yeniden başlatmanız gerekebilir. Bunu yaptıktan sonra, hıd uyumlu kulaklık, tekrar devre dışı bıraktıktan sonra, cihaz yöneticisi altında kaldırıldıktan sonra artık kendini yeniden kurmaya devam edemez (bunu yapmayı unutmayın). Yine de Synapse vs.'yi normal şekilde güncelleyebilirsiniz. Sonraki adım bu yalnız edit de devre dışı bırakma yerine kaldırma diyor önce attığınız aygıt yöneticisi>insan arabirim cihazları>hıd compliant headset olan yeri mi kaldıracağım.

Kilitlenme, ekranda tek bir düz renge neden olur ve bu renkten çıkmak için yeniden başlatmayı zorlamanız gerekir. Kilitlenmeden sonra yeniden başlattığınızda ve aygıt yöneticisi'ni açtığınızda, insan arayüzü aygıtları altında sarı bir uyarı üçgeni ile "hıd uyumlu kulaklık" görmelisiniz, şöyle:

R/razer - psa: Sonunda DAC/kulaklık sürücüleriyle ilgili hıd uyumlu kulaklık GPU çökmesi için bir düzeltme buldum.
Aygıt yöneticisi > insan arayüzü aygıtları > hıd uyumlu kulaklık

Bende böyle bir sarı uyarı var ama hıd uyumlu kulaklık diyor o yüzden bu adımı yapmıyorum.

Google çeviriden bakıp bu adımdan sonrası için yapılcak bir şey var mı bakabilir misiniz sanki bilgi veriyor gibi eksik bir şey yapmayayım biraz uzun kaçırdığım şeyler olabilir.
Kilitlenme, ekranda tek bir düz renge neden olur ve bu renkten çıkmak için yeniden başlatmayı zorlamanız gerekir. Kilitlenmeden sonra yeniden başlattığınızda ve aygıt yöneticisi'ni açtığınızda, insan arayüzü aygıtları altında sarı bir uyarı üçgeni ile "hıd uyumlu kulaklık" görmelisiniz, şöyle:

R/razer - psa: Sonunda DAC/kulaklık sürücüleriyle ilgili hıd uyumlu kulaklık GPU çökmesi için bir düzeltme buldum.
Aygıt yöneticisi > insan arayüzü aygıtları > hıd uyumlu kulaklık.

Bende böyle bir sarı uyarı var ama hıd uyumlu kulaklık diyor o yüzden bu adımı yapmıyorum.

Google çeviriden bakıp bu adımdan sonrası için yapılcak bir şey var mı bakabilir misiniz sanki bilgi veriyor gibi eksik bir şey yapmayayım biraz uzun kaçırdığım şeyler olabilir.

Bir arkadaşımın BT patronu, GPU'nun ses sürücüleriyle çakışan DAC sürücülerinden birinin muhtemelen olduğundan bahsetmişti. Alçak ve işte, aygıt yöneticisi'nde GPU'nun ses sürücülerini devre dışı bıraktıktan sonra (monitörümde hoparlör olmadığından onları kullanmıyorum), çökme artık yoktu.

Aygıt yöneticisi > ses, video ve oyun denetleyicileri > GPU'nun ses sürücüleri bu maddeyide yaptım.

Kilitlenme yalnızca DAC kullanımdayken meydana geliyor, bu nedenle kulaklığı doğrudan ses/mikrofon bağlantı noktalarına taktığımda bu kilitlenme olmuyor. Sürücüleri yeniden yüklemeyi, devre dışı bırakmayı vb. denedim, ancak işe yarayan tek şey (geçici olarak) hıd uyumlu kulaklık sürücülerini yalnızca bir çarpışmadan sonra, daha önce hiç olmadığı kadar kaldırmaktı. Ardından, Windows ayarlarında sürücülerin otomatik olarak yeniden yüklenmesini devre dışı bıraktıktan sonra bile, bilgisayarın her yeniden başlatılmasıyla bunları otomatik olarak yeniden yüklerler. Bunu nasıl yapacağım bu ayarı devre dışı bırakmalı mıyım bırakıcaksam nasıl yapacağım.

Bunu sildim ama hala burada gözüküyor silememiş olabilir miyim?

Dosya Ekleri

• 1644098529829.png
    1644098529829.png
    141,7 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
Aşağıda anladığım kadarıyla ekran kartının ses sürücüsünü devre dışı bırakın diyor. Onun dışında gördüğüm kadarıyla yapmadığınız bir şey yok.
Bunu sildim ama hala burada gözüküyor silememiş olabilir miyim?
Bunun sarı ünlemli gözükmesi gerekiyor rehbere göre.

Aşağıda anladığım kadarıyla ekran kartının ses sürücüsünü devre dışı bırakın diyor. Onun dışında gördüğüm kadarıyla yapmadığınız bir şey yok.

Bunun sarı ünlemli gözükmesi gerekiyor rehbere göre.

Sarı gözükmüyor 2 kere cihazı kaldır yaptım yeniden başlatmak gerekiyor vs. Dedi ama sarı değil hiçbir şekilde.

Belki bir yerde yanlışlık yapmış olabilirsiniz, grup ilkesi düzenleyici bende açılmadığı için deneyemiyorum. O aygıtı devre dışı bırakmayı deneyebilirsiniz, rehberde böyle bir şey yazmıyor bu yüzden ne olur bilemem. Bir de o ekran kartı ses aygıtı devre dışı bırakmayı da yapmadıysanız yapabilirsiniz.

Belki bir yerde yanlışlık yapmış olabilirsiniz, grup ilkesi düzenleyici bende açılmadığı için deneyemiyorum. O aygıtı devre dışı bırakmayı deneyebilirsiniz, rehberde böyle bir şey yazmıyor bu yüzden ne olur bilemem. Bir de o ekran kartı ses aygıtı devre dışı bırakmayı da yapmadıysanız yapabilirsiniz.
gpu sound aygıtını devre dışı bıraktım ancak öbürünü devre dışı bırakmadım hıd compliant headseti devre dışı bırakmak kötü sonuçlar çıkarır mı sanırım kötü bişey olsa geri etkinleştirebilirim denemeli miyim

Size kalmış hocam, kötü sonuçlar çıkarır mı bilemem ama sürekli bilgisayarın kilitlenip kapatmak zorunda kalmanızdan kötü olamaz sanırım. Bir de rehberdekiyle aynı işlevi görür mü onu da bilemiyorum.

Size kalmış hocam, kötü sonuçlar çıkarır mı bilemem ama sürekli bilgisayarın kilitlenip kapatmak zorunda kalmanızdan kötü olamaz sanırım. Bir de rehberdekiyle aynı işlevi görür mü onu da bilemiyorum.

Devre dışı bıraktım şimdi de kaldırmayı deneyeceğim belki de kaldırılır şimdi. Denemeli miyim?

Simge böyle oldu.

Dosya Ekleri

• hıd.PNG
    hıd.PNG
    20,5 KB · Görüntüleme: 8

Yeni konular

Geri
Yukarı