Çözüldü Acer Nitro 5 kulaklıktan, uygulama browser aç kapa yapınca cızırtı gelmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mecra

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar herkese merhaba.

Normalde oyunlarda filmlerde hiçbir sorun yasamiyorum ama ornegin Chrome browser kapatirken veya Windows 11 Netflix App belli bir sure acik kaldiktan sonra kapatirken hatta kimi zaman Windows sag alt ses ayar tusuna tiklayip (zil sesini test etmek istedigimde) o minik noktaya tiklayip sesi duymak kulaklık cikir cikir ediyor. 1 kere oluyor ve geciyor. Ancak farkli yerlere girdigimde devam ediyor.

Hani bir yeri actiginizda Windows 11'de uygulama mikrofonu kullaniyor diye bir ibare cikar bazen bu ibare ciktiginda bazen cikmadiginda bile bu sorunu yasiyorum.

Sanki her defasinda bilgisayar kulaklik/mikrofona baglaniyor.
Telefon kulakligi kullanıyorum (kulak ici kulaklık) hem ses hem Mic var 3 halkali giris.

Bu sorunu nasıl cozebilirim?

Bu sorunu yasayan var mi? Teşekkür ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba hocam driverınızı bir eski sürümle değiştiririp sonuca bakar mısınız? Daha önce buna benzer bir şey ile karşılaşanları görmüştüm bu çözecektir saygılar.
Merhaba hocam driverınızı bir eski sürümle değiştiririp sonuca bakar mısınız? Daha önce buna benzer bir şey ile karşılaşanları görmüştüm bu çözecektir saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba hocam driverınızı bir eski sürümle değiştiririp sonuca bakar mısınız daha önce buna benzer bir şey ile karşılaşanları görmüştüm bu çözecektir saygılar

Teşekkür ederim. Tam emin degilim ama kendi driverini eski olani sitesinden indirip kurdum ve duzeldi. En son surumde bir sorun var sanirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı