Acer Nitro 5 laptop donuyor

pwleredal

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
Kingston NVMe M.2 SSD SNV2S/500G
Ekran kartı
RTX 3050 95W
İşlemci
i5-12500H
Son birkaç haftadır bilgisayarım donuyor. Fanlar çalışmaya devam ediyor yani cihazda güç var ama ekran donuyor kalıyor öyle. Kapatma tuşundan manuel olarak yapmadığım sürece sonsuza kadar duruyor öyle. Çok canımı sıkmaya başladı. Her gün 1 defa garanti donuyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Hocam yardım edebilir misiniz? Cevap alamadım forumdan. @Artoria Pendragon

Son düzenleme:
Son birkaç haftadır bilgisayarım donuyor. Fanlar çalışmaya devam ediyor yani cihazda güç var ama ekran donuyor kalıyor öyle. Kapatma tuşundan manuel olarak yapmadığım sürece sonsuza kadar duruyor öyle. Çok canımı sıkmaya başladı. Her gün 1 defa garanti donuyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Sorunu çözebildiniz mi?

Ekran kartı driverların güncel mi?

Aldırırlar sonra takmazlar hocam.

Nitro senseden maksimum peeformans seç.

Oyun modunu aç. Hep fişe takılı kullan.
Evet hocam teknik destek yine neyse ama bir ürün alacağım da asla burayı tercih etmeyeceğim orası kesin.

Aldırırlar sonra takmazlar hocam.

Nitro senseden maksimum peeformans seç.

Oyun modunu aç. Hep fişe takılı kullan.
Hocam maksimum performansı anlamadım. Fan modlarından mı bahsediyorsunuz?

Nitro sense tuşuna başına orada sağ asagı yüksek performans olmalı onu seç. Fan ayarı değil.

Sol asagi.

Solda asagida güc planj hem pil hem prize takılı performans seç. Fan ayarlarındanda otomatik seçip coolboost aktif et.

Dosya Ekleri

• images-1324.jpeg
    images-1324.jpeg
    25,8 KB · Görüntüleme: 21

Yeni konular

Geri
Yukarı