Acer Nitro 5 mi yoksa HP Victus 16 mı?

Hangi oyunu 4 Gb vram açamaz ? : D
Kasar hocam zorlanır bu ekran kartı artık . Maksimum 2 senesi var zorlasan 3 olur belki . 3-4 seneye 8gb vram zorlanacak diyorlar 4gb vram kalmaz o zamana

Teşekkür ederim alacağım zaman bunu da sepete eklerim.
Mouse kulaklık gibi bir isteğiniz yoksa bundan 2 tane alıp içindekinide değiştirip 2 tb yapmanızı önerebilirim ama biraz zorlanacağınızı söylediğiniz için 1.5 tb bile yeterli ayrıca 8x2 var diye biliyorum şuanlık 16x2 gerekmeyebilir sizi götürür 8x2 ama bir 2-3 sene sonra ram upgrade i yapmanızı öneririm

Teşekkür ederim alacağım zaman bunu da sepete eklerim.
Bişey değil hocam

Arkadaşlar beni aydınlattığınız ve bu kararsızlığımdan kurtardığınız için hepinize ayrı ayrı sonsuz teşekkür ederim başka bir sorum olduğunda tekrar dönüş yapacağım size kendinize iyi bakın görüşürüz.

Acer nitrojen 5 3050 Ti Ryzen 5600H 350 Ti 8 GB RAM var bende.
Eleştirilerim.
- Ağır 2,5 kg.
- IPS ama renk doğruluğu yok.
-Pil 3,5 saat ful parlaklıkta.
Beğendiğim özellikler.
- Şık.
-144Hz
-Hızlı 8 GB'a göre.
- Ekran kartı whatt değeri iyi.
- Mousepadi güzel.
Açıklamada klavye ışığı sizi yanıltmasın sadece kırmızı yanıyor tuşlarda kırmızı detaylı
Sesi çok değişken ekolayzer iyi yapılırsa kaliteli kayıtları yüksek sesle çalıyor bazen kötü çıkıyor şarj girişi ve girişler iki kademeli oturuyor tık yapıyor sonra biraz daha itince ikinci tıkta oturuyor 16k gibi bir fiyata aldım o zaman F/P'dı 2 hafta önce Prime Day'de aldım.
Fan konusunda oyunlarda ısınıyor fakat klavye ılık oluyor oyuna bir yansımasıda yok sadece klavyenin üstünde fanların olduğu yer var orası ısınıyor o canınızı sıkmaz oyun dışında dosya aktarımında büyük boyutlarda hafif fan açıyor 55-60 derece Windows 11 de
Windows 10 da 42-50 derece oluyor oyunda Valorant oynadım 85-90
CS 85-95 derece oluyor CS inerken Valorant oynadım Spotify açtım 110 derece oldu.
Oynarsanız prizden çıkarıp pil çok hızlı biter 1-2 saat zor 90 95 derecede oynatır malzeme yapısına geçelim plastik kaliteli arka ve ön yüzey pürüsüz metal gibi ama metalin soğuk hissi yok yanlar tırtıklı kaliteli ama birleşim köşe yerleri önde çıkıntılı eliniz hissediyor yanlar iyi arka çok karizmatik genel olarak F/P olarak alınır ama Victus ince duruyor performansını bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı