Acer Nitro 5 NH.QFLEY. 004 Valorant düşük FPS

Sarjdayken ve orta ayarlara aldığınızda 100 FPS üzeri almanız gerekir. 8 GB tek kanal olduğu için dalgalanma olayı normaldir. (Pildeyken düşük almanız çok normal)
tamam biliyorum da arkadaşım nasıl 200 alıyor yanyanayız aynı anda aynı şekilde kurduk aynı şeyleri indirdik ben extra olarak performans moduna aldım

atayım hemen

buyrun

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 34
  • 2.png
    2.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 35
Ayarların hepsini düşüğe almanız CPU yükleneceğinden daha az FPS vermesinin sebebi budur. Öncelikle Reflex ayarını açın. Bir de oyunu tam ekranda başlatarak çalıştırmayı deneyin.
oyun normalde tam ekranda zaten reflexde açık belki fps fark eder diye kapattım bi fark olmadı en yükseğe de alsam fps im değişmiyor çok saçma yani aynı ayarlarda aynı laptoplar 2 katı fark var düşündürücü

oyun normalde tam ekranda zaten reflexde açık belki fps fark eder diye kapattım bi fark olmadı en yükseğe de alsam fps im değişmiyor çok saçma yani aynı ayarlarda aynı laptoplar 2 katı fark var düşündürücü
Değiştirdiğiniz ayarların ekran görüntüsünü de atabilir misiniz ?

Windows ve genel ayarlarınızın ayarlarından bahsetmiştim.
😁 tammadır hemen

Bu pil ve güç

bu da nvdia

ama sorun şu ben ayar yaptım zaten arkadaşım hiçbirşey yapmadı yanımda yanyanayız saat 6 gibi geldi kurduk indirdik oyuna girdik ve durumlar bu yani aynı laptop nasıl farklı fps veriyor

Dosya Ekleri

• resim_2023-05-30_203232016.png
    resim_2023-05-30_203232016.png
    53,5 KB · Görüntüleme: 32
  • resim_2023-05-30_203424132.png
    resim_2023-05-30_203424132.png
    147,4 KB · Görüntüleme: 34
😁 tammadır hemen

Bu pil ve güç

bu da nvdia

ama sorun şu ben ayar yaptım zaten arkadaşım hiçbirşey yapmadı yanımda yanyanayız saat 6 gibi geldi kurduk indirdik oyuna girdik ve durumlar bu yani aynı laptop nasıl farklı fps veriyor
Nihai performans değil de Yüksek Performans ayarına alın. Bir önceki ekran kartı sürücüsünü kurun bakalım. Cidden çok ilginç geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı