Acer Nitro 5 oyunda 95-100 derece

negantMan

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
acer nitro 5 an515-58 intel core i5 12500h 8gb 512gb ssd RTX 3050ti freedos 15.6" fhd 144hz
Acer Nitro 5 AN 515 58 laptopum var. Kindom of Come gibi oyunları oynarken işlemci 95-100 dereceleri görüyor, ayarlarım yüksek değil. Bu sıcaklıkları görüyorum ama klavye bu kadar ısınmıyor. Fanları arttırsam bile bu durum böyle. Bana sanki bu kadar sıcak değilmiş gibi geliyor ama bilemedim. Oyunların performansında bir sıkıntı yok sadece bu sıcaklık değerin işlemcide görüyorum. Yardımcı olabilirseniz teşekkür ederim.

Aynı laptop bende de var, maalesef durumlar vahim. Başka bir forumda stok macunun vasat olduğundan bahsediyorlardı. İmkanınız varsa Honeywell PTM7950 alıp onu kullanın.

Acer Nitro 5 an 515 58 laptopum var. Kindom of come gibi oyunları oynarken işlemci 95-100 dereceleri görüyor, ayarlarım yüksek değil. Bu sıcaklıkları görüyorum ama klavye bu kadar ısınmıyor. Fanları arttırsam bile bu durum böyle. Bana sanki bu kadar sıcak değilmiş gibi geliyor ama bilemedim. Oyunların performansında bir sıkıntı yok sadece bu sıcaklık değerin işlemcide görüyorum. Yardımcı olabilirseniz teşekkür ederim.

Kanka ısınmayan laptop yok bu yüzden oyun oynadığın zamanlar kullanmak için bir tane soğutucu almanı tavsiye ederim.

İşlemci nedir hocam ? Sıfır cihazı açıp bakım yapmakta ne bileyim garanti dışı direk.

Acer Nitro 5 an 515 58 laptopum var. Kindom of come gibi oyunları oynarken işlemci 95-100 dereceleri görüyor, ayarlarım yüksek değil. Bu sıcaklıkları görüyorum ama klavye bu kadar ısınmıyor. Fanları arttırsam bile bu durum böyle. Bana sanki bu kadar sıcak değilmiş gibi geliyor ama bilemedim. Oyunların performansında bir sıkıntı yok sadece bu sıcaklık değerin işlemcide görüyorum. Yardımcı olabilirseniz teşekkür ederim.

Turbo Boost diye bir şey varmış internetten bakın kapatınca sıcaklık 15 derece falan düşüyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı