Acer Nitro 5 şarj olmuyor

Daha fazla  
Acer Nitro 5 serisini aldım. Kutuyu açtım şarja taktım ama şarj olmuyor. Her şeyi denedim kullanım kılavuzunu okudum ama olmuyor hiç başınıza geldi mi, çözen var m?
Servis nasıldır?

Acer Nitro 5 serisini aldım. Kutuyu açtım şarja taktım ama şarj olmuyor. Her şeyi denedim kullanım kılavuzunu okudum ama olmuyor hiç başınıza geldi mi, çözen var m?
Servis nasıldır?
Şarjı ilk günlerde zor giriyor, bu yüzden değilse ve 14 gün dolmadıysa iade edin gitsin.

Şarjı ilk günlerde zor giriyor, bu yüzden değilse ve 14 gün dolmadıysa iade edin gitsin.
Yok hayır şarj tamamen giriyor,adaptörü test ettim güç veriyor tamamen laptop girişi sorunlu veya takamadım.Ama taktım gibiydi yani en sona kadar götürdüm bayağı bir tak çıkar yaptım çıt sesini aldım,kullanım kılavızunu okudum,bilmiyorum napacaklar.
Canlı destek teknolojik ürünlerde iade almıyoruz diye bıraktı. Acer'in özelliklerini de seviyorum gayet iyi bir bilgisayar, bilmiyorum yarın telefonla arayıp adam akıllı bir sonuç çıkaracağım.

İade almak zorundalar. Tüketici hakem heyeti'ne başvurun. 14 gün iade garantisi var.

Geri
Yukarı