Acer Nitro 5 şarj olmuyor

Şevki1453

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni Acer Nitro 5 serisi aldım alalı 1 hafta oldu ve şimdiden sıkıntılar başladı. Şarj olmuyor ne yapsam olmadı bilgisayar açılıp kapanıyor. Şimdi garantiye yollasam korkuyorum servis çok kötü diyorlar. Kimisi takılı RAM'i alıp düşürüyormuş kimisi para istiyormuş. Ne yapabilirim?

Son düzenleme:
Şarj kablosu buldum arkadaşımdan olmadı ama uyuyormu bilemedik asusun markaydı
0_org_zoom.jpg

Bundan bahsediyorum.

Evet aynı şekilde değiştirdik farklı leptoplarin fişlerini taktik olmadı acaba şarj aleti demi sorun var garantiye yollamasam 20 günde gelir acerin orjinal adeptor bulsam olursa hiç garantiye vermesem olurmuki sizce
Adaptörde sorun varsa yenisini alabiliyorsanız deneyin hocam ama adaptörün bozuk olduğu kesin değil burada.

Birde Acer Care Center Programı ile bataryanız test edin.
Eki Görüntüle 1184089
Eyw usta 👍 garantiye yollamasam acaba şarj adeptor de ise sıkıntı böyle bir yol izlesem olurmuki garanti çok uzun sürüyor gelmesi gitmesi leptop kırılabilir ahiretten Rami alıp düşürüyorlarmıs
Onu hiç bilmiyorum, bilgisayarcılarda olabilir belki.
Bence önce bilgisayarciya gitmek lazım sorun adeptordeyse yenisini alayım garanti işi çok uzun güvende vermiyor şikayet kısmında çok kişi mahdur

Eyw usta 👍 garantiye yollamasam acaba şarj adeptor de ise sıkıntı böyle bir yol izlesem olurmuki garanti çok uzun sürüyor gelmesi gitmesi leptop kırılabilir ahiretten Rami alıp düşürüyorlarmıs
O kutusunda geldiği gibi yollarsan kırılmaz, Acer servisleri araştırın hangisi güzelse ona yollayın. Arkadaşım Adana servisi söylemişti. Ekran açılması, ölü piksel sorunları sizin için önemli değilse adaptör işini deneyin, sorun adaptördeyse yenisini alıp geçin.

Eyvallah usta 👍 garantiye yollamasam acaba şarj adeptor de ise sıkıntı böyle bir yol izlesem olurmuki garanti çok uzun sürüyor gelmesi gitmesi laptop kırılabilir ahiretten RAM'i alıp düşürüyorlarmıs

Bence önce bilgisayarciya gitmek lazım sorun adeptordeyse yenisini alayım garanti işi çok uzun güvende vermiyor şikayet kısmında çok kişi mahdur

Sizin elinizde armut toplamıyor her halde, RAM marka ve model numaralarının fotoğrafını çekin, servisten sonra bakın bakalım habersiz değişen var mı diye.

O kutusunda geldiği gibi yollarsan kırılmaz, Acer servisleri araştırın hangisi güzelse ona yollayın. Arkadaşım Adana servisi söylemişti. Ekran açılması, ölü piksel sorunları sizin için önemli değilse adaptör işini deneyin, sorun adaptördeyse yenisini alıp geçin.
Teknosadan aldığımdan İstanbula yollanır herhalde kendimiz seçme imkanimiz varmıki paramızla rezil olmak tam bu olsa gerek
Sizin elinizde armut toplamıyor her halde, RAM marka ve model numaralarının fotoğrafını çekin, servisten sonra bakın bakalım habersiz değişen var mı diye.
Usta çok uzun işler mahkeme filan zaten Türkiye'de mahkemeye düştünmü Allah'a kerim ..

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı