Ideapad Gaming 3 vs Acer Nitro 5

Bütçe
21. 000
MUX işlemcinin fazla kullanıldığı oyunlarda ekran kartınında kullanılmasını sağlar kısaca ne anlattıgınızı pek anlamadım ama ipg3 Acer 90w olan) ve victus modelinde MUX yok.

MUX genelde Valorant CS:GO gibi oyunlarda etki eder AAA oyunlarda FPS'nize etki etmez sebebi ise FPS oyunlarının genel anlamda işlemciyi fazla kullanmasıdır.
Yarım saattir MUX yazdığım kelimeyi nVidia'nın MX grafik donanımı diye okuyor/yazıyorum. Mesajı devam ettirerek aydınlanmamı sağladığınız için teşekkür ederim. Benim için konu çözüldü.

İki cihazın da varyasyonlarını takip ettiğim için iki cihazı da donanım olarak öneriyorum. Hala daha Acer'ın ekran avantajı olduğunu savunuyorum.

Bu yaşattığım karmaşık ve benim için üzücü durumdan dolayı özür dilerim. Sanırım yorgunluk çöktü artık. İyi akşamlar diliyorum.

MUX işlemcinin fazla kullanıldığı oyunlarda ekran kartınında kullanılmasını sağlar kısaca ne anlattıgınızı pek anlamadım ama ipg3 Acer 90W olan) ve victus modelinde MUX yok.

MUX genelde Valorant CS:GO gibi oyunlarda etki eder AAA oyunlarda FPS'nize etki etmez sebebi ise FPS oyunlarının genel anlamda işlemciyi fazla kullanmasıdır.

Hocam bu arada Acer'ın ekran kartı 90 değil 95W.

Yeni konular

Geri
Yukarı