Acer Nitro 5 vs Monster Abra laptop

1x16 ile 2x8 arasında çok büyük bir fark yoktur diye düşünüyorum. Ama imkan varken 2x8 olması daha iyi. RAM'den dolayı almamazlık etmeyin bence. Şu anki piyasada rakibi yok gibi bir şey.

Vallahi inanılmazsın :} Elimdeki cihazı ben kullanıyorum ben anlatıyorum ama sen daha çok şey biliyorsun. Bak şimdi arkada FIFA güncellemesi yüklenirken bir taraftan da seninle burada tartışırken PC'nin durumu bu. Yani ben önümde olanı konusuyorum sen havadan. Bence ayna karşısında birazda sen takıl?

Abra A7 V12 modelinin böyle değil kontrol merkezi.

Win 10 pro kuracağım. Ayrılmamış alana kuracağım ancak 2 tane daha ayrılmış yer var. Biri 6.7 öbürü 1 gblik yer. Bunları silmeyi düşünüyorum. Silemli miyim?

Dosya Ekleri

• 16001750913936503935554469478149.jpg
    16001750913936503935554469478149.jpg
    138,8 KB · Görüntüleme: 194
b
Eğer acer kullanıyorsan boştayken birde sen göster istersen. Alacak olan arkadaş görsün boştayken aradaki 10 derecelik farkı :}
Kardeşim Merhaba, yorumlarını okurken baya güldüm. Öncelikle, ben hiçbir markanın fanboyu değilim. Elimde şuan Acer Nitro 5 Ryzen var. Soğutma konusunda Monster ve Lenovo'dan kat kat iyi. Sana tavsiyem bir ürün hakkında önce deneyimin olsun, ondan sonra karşılaştırma yap. Ayrıca sıcaklık karşılaştırması bilgisayar yük altında iken yapılır. Ama senin için rahat olsun senin için bir fotoğraf bırakayım. Bu ekran görüntüsünü alırken arkada Youtube ve Technopat Forum sitesi açıktı. Teşekkür ederim, İyi forumlar...

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    156,4 KB · Görüntüleme: 169
Kardeşim merhaba, yorumlarını okurken bayağı güldüm. Öncelikle, ben hiçbir markanın fanboyu değilim. Elimde şu an Acer Nitro 5 Ryzen var. Soğutma konusunda Monster ve Lenovo'dan kat kat iyi. Sana tavsiyem bir ürün hakkında önce deneyimin olsun, ondan sonra karşılaştırma yap. Ayrıca sıcaklık karşılaştırması bilgisayar yük altında iken yapılır. Ama senin için rahat olsun senin için bir fotoğraf bırakayım. Bu ekran görüntüsünü alırken arkada YouTube ve Technopat forum sitesi açıktı. Teşekkür ederim, iyi forumlar...

Hocam aldığınız değerler doğrudur benim de öyle, yer yer 40'ın alına da iniyor 40'ın üstüne de çıkıyor Chrome açıkken.
Bende i5 10300h olan Nitro 5 var, güç tasarrufu modunda kullan derim ben. Denge ve yüksek performansa göre hiçbir fark yok, yalnız yüksek performansta daha da ısınıyor oyunda iken vs.
Ekran görüntüsü 2021-03-08 134423.png

eğer freedos sorun değilse kesnlikle monster öneririm. Çünkü acer daki ısınma probleminin herhangi bir çözümü yok. Ayırca en ufak bir probleminde sana inanılmaz destek verecek olan monster müşteri hizmetleri gibi bir durum var. Çok çok iyiler.
ya monster mı savunuyorsun allah aşkına ben aldım ve pişman oldum sattım.

Eğer ki cihazı temizlerken kendileri bir hasar verirse parasını biz ödeyecekmişiz. Cihazlarına garanti etiketi koymuyorlar. Ben sıfır almıştım ve SSD eklemek için açmıştım. Açtığımda bir etiket olmadığını fark ettim.

Serviste öyle demişlerdi ve o gün çıldırdım. Monster eskiden iyiydi ama artık Casper'a bağladı iyice. Şu an Nitro AN515-45 kullanıyorum ve gram ısındığı yok. T5 V21.1 varken elim yanıyodu sürekli.

Geri
Yukarı