Acer Nitro 5 vs Tulpar T7 V20.2

arifyldrm099

Picopat
Merhaba arkadaşlar aralarında kararsız kaldım fakat Monster ve Acer 2019 modelinin 17.3 inç olması beni benden aldı. Benim aslında önceliğim 17.3 inç ekran fakat.
Bu laptopun orta kısmı ısınıyormuş benzer bir modelinde böyle bir yorum gördüm kullanan varsa söyleyebilir mi?

Bu arkadaşımızında anakart yanması ölü piksel ışık sızması menteşe kırılması gibi sorunları var.

Bu arkadaşta 15.6 inç olduğu için pek benimsemedim.

Bu arkadaşımızda biraz ısınıyormuş ve ben Hatay'da yaşıyorum burası yazın çok sıcak ama soğutucu her türlü alacağım zaten.

Evet gördüğünüz gibi bayağı kararsızım ben 17.3 inç ekran olması taraftarıyım oynayacağım oyunlar CS:GO PUBG Payday2 GTA 5 Control Witcher3 ve daha fazlası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam gözüm kapalı Tulpar derdim. Ekranı çok iyi. Az ısınıyor. Hızlı.
Ayrıca 9.nesil ı7 işlemcilerden uzak durmanızı önerebilirim.F/P de çok kötüler.

Arkadaşlar Monster'ın menteşe ve anakart yanması gibi büyük sorunları var. Şikayet varda Casper'dan bile daha çok şikayet almış.

İlk olarak büyük firmalar fazla şikayet alır, arkadaşım 2 senedir kullanıyor SATA soketinde temmassızlık oldu yeni cihaz verdiler. Değişim yapılıyor yani bir sorun yaşadığında biz tavsiyemizi Monster yönünde verdik. Seçim sana kalmış Acer ile ilgili konulara forumdan bir göz at derim.

İlk olarak büyük firmalar fazla şikayet alır, arkadaşım 2 senedir kullanıyor SATA soketinde temmassızlık oldu yeni cihaz verdiler. Değişim yapılıyor yani bir sorun yaşadığında biz tavsiyemizi Monster yönünde verdik. Seçim sana kalmış Acer ile ilgili konulara forumdan bir göz at derim.

Kardeşim ben zengin değilim bir sınavı kazanırsam akrabalar dedem ve o sınavdan belli miktar para gelecek her şeyi bu bilgisayara vereceğim ya değişim yapmazsa bende Tulpar T7 sorunları bitmiyormuş bence sen iyice araştır.

Geri
Yukarı