Acer Predator PH317-53 vs Tulpar T7 V20.2

Muhammet Durakan

Femtopat
Daha fazla  
Monster stokta olmadığı için günlerdir alamıyorum. Alternatifleri de araştırdım, hangisini önerirsiniz?
(Monster'a 1TB HDD ekleyip satın alacağım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster stokta olmadığı için günlerdir alamıyorum. Alternatifleri de araştırdım, hangisini önerirsiniz?
(Monster'a 1TB HDD ekleyip satın alacağım)

Teknik olarak Monster 144 Hz Predator 120 Monster 10.nesil i7 Predator 9.nesil i7 kağıt üzerinde Monster daha iyi ama tavsiye etmem.

Monster kullanıyorum Monster F/P ama Acer HP ve Lenovo ise kalitedir. Monster'ın plastik kalitesi kötü ama normal kullanıcı fark etmez teknik olarak Monster önde Monster alabilirsiniz.

malzeme kalitesi felan önemli değil uzun süre sorun çıkmadan kullanayım istiyorum soğutucusu felan iyi olsa uzun sürede sorun çıkartmasa benim için yeterli.
Teknik olarak Monster 144 Hz Predator 120 Monster 10.nesil i7 Predator 9.nesil i7 kağıt üzerinde Monster daha iyi ama tavsiye etmem.
Monster kullanıyorum Monster F/P ama Acer HP ve Lenovo ise kalitedir. Monster'ın plastik kalitesi kötü ama normal kullanıcı fark etmez teknik olarak Monster önde Monster alabilirsiniz.
Monster alınabilir SSD ya da HDD takviyesi yapılarak. Ama Monster biraz kumar gibi güzelde çıkabilir teknik servistende çıkmayabilir.

Malzeme kalitesi falan önemli değil uzun süre sorun çıkmadan kullanayım istiyorum soğutucusu falan iyi olsa uzun sürede sorun çıkartmasa benim için yeterli.

2 Haftadır Monster Abra A5 2 işletim sistemi ile kullanıyorum pek sorun yaşamadım.
Acer'ın teknik Servisi'nin daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Acer kullanmadım o yüzden bilmiyorum ama Monster'ın 6 ayda bir bakımı var.

Geri
Yukarı