Acer Nitro 515 Laptop durduk yere donmaya başladı

ynsyns0

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben birkaç ay önce Acer Nitro 515-43 modeli laptop aldım sorunsuz kullanıyordum ama bir saat önce Valorant oynadıktan sonra çıktım ve bilgisayar kasmaya başladı. Ekran donması mouse klawye algılamaması vs oluyor ara sıra. Takılma var bariz belli oluyor sorun neden kaynaklı nasıl anlayabilirim? Microsoft Edge'nin yeni sürümü gelmişti güncelledim başkada bir şey yüklemedim.
Yardım eder misiniz

Son düzenleme:
MemTest ile bellekleri test edin ek olarak Prime95 ile 45 dakika stres testi yapın işlemciye.

HDD Tune Pro ile error scan kısmına gelip quick scan tikini kaldırıp test başlatın ve sonuçları health kısmının ekran görüntüsüyle beraber bizimle paylaşın.

İmzamdan rapor 5 oluşturun ek olarak.

MemTest ile bellekleri test edin ek olarak Prime95 ile 45 dakika stres testi yapın işlemciye.

HDD Tune Pro ile error scan kısmına gelip quick scan tikini kaldırıp test başlatın ve sonuçları health kısmının ekran görüntüsüyle beraber bizimle paylaşın.

İmzamdan rapor 5 oluşturun ek olarak.
cevap için teşekkürler hocam sorun chrome kaynaklıymış hayatımda böyle saçmalık görmedim chrome kaldırdım ssdde yer açılsın diye cod warzone sildim normale döndü pc. bu testleri kenara kaydedicem ama olurda ihtiyacım olursa diye

Geri
Yukarı