Acer Nitro AN515-44 nasıldır?

Maryo

Hectopat
Ekran kartı Max-Q modeli mi?

Hayır.

Evet.

Soğutma performansı nasıl?

Sınıfının en iyisi.

Bana 5-6 yıl boyunca 900P altına düşürmeden 60 FPS oyun oynatır mı?

Low da 6 yıl evet ama AAA oyunlarda 30FPS olabilir. RAM 16 GB yapılmak zorunda.
https://www.hepsiburada.com/hp-pavi...sinabilir-bilgisayar-4g8s8ea-p-HBCV00000I0ESE bu daha güçlü ve soğutma olarak (işlemcisi çok serin bir işlemci ) o Acer'dan aşağı kalmaz.

@SEMIKAANCAKIR Hocam HP Pavilion cızırtı ve ısınma sorunları var diyorlar emin misiniz?
Uzun kullanımda bana sıcaklıktan darboğaz yapmasını istemiyorum bakımını yaptırttığım sürece.
Ve ayrıca C++ öğreniyorum amacım program geliştirmek bu yüzden 4600H gibi bir işlemci seçtim.

İşlemci iyi soğutması da sağlam deniliyor. Ekranı da 144 Hz. Fiyatı da iyiyse sana göre al. 5-6 yıl seni götürür ancak ultra High ayarlarda değil. Eğer 1650 ti alırsan çoğu oyunu 40+ FPS ile birkaç yıl orta yüksekte oynarsın. Ama 8 ram alacaksansa bir 8 de ilave etmelisin. En az yüzde 10 FPS artışı olacaktır.

İşlemci iyi soğutması da sağlam deniliyor. Ekranı da 144 Hz. Fiyatı da iyiyse sana göre al. 5-6 yıl seni götürür ancak ultra High ayarlarda değil. Eğer 1650 ti alırsan çoğu oyunu 40+ FPS ile birkaç yıl orta yüksekte oynarsın. Ama 8 ram alacaksansa bir 8 de ilave etmelisin. En az yüzde 10 FPS artışı olacaktır.
Hocam 1080P bırak 900P'ye bile razıyım yeter ki 60 altına düşmesin ve termal darboğaz olmasın.
Bütçem normalde 8K ama sırf RAM için düşürdüm ileride almam zor olabilir buna RAM alıcam ama bildiğim kadarı ile teknik serviste yaptırmazsam garanti dışı kalma sorunu olabilir.

Hocam 1080P bırak 900P'ye bile razıyım yeter ki 60 altına düşmesin ve termal darboğaz olmasın.
Bütçem normalde 8K ama sırf RAM için düşürdüm ileride almam zor olabilir buna RAM alıcam ama bildiğim kadarı ile teknik serviste yaptırmazsam garanti dışı kalma sorunu olabilir.
O, markalara göre değişiyor hocam bazıları izin veriyor kendi takmana. Onun cevabını Google'dan bulursun dert etme.
Benim gördüğüm testlerin hemen hepsi 1080p orta üst ayarlardı ve çoğunda 60+ FPS'e yakın veya fazla veriyordu zaten siz de izleyebilirsiniz işlemci ve ekran kartını YouTube'a yazıp.
Bütçenize göre en iyi laptop sanırım bu. Zaten oyun dünyası çok büyük devrim gecirmezse grafik anlamında , 1650 sana orta ayarlarda bile rahat 5 yıl yeter.

@SEMIKAANCAKIR Hocam HP Pavilion cızırtı ve ısınma sorunları var diyorlar emin misiniz?
Uzun kullanımda bana sıcaklıktan darboğaz yapmasını istemiyorum bakımını yaptırttığım sürece.
Ve ayrıca C++ öğreniyorum amacım program geliştirmek bu yüzden 4600H gibi bir işlemci seçtim.
Kendim arkadaşın attığı modeli kullanıyorum ( Pavilion 15-dk2030nt) bir sorun ile karşılaşmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı