Acer Nitro AN515-52 alınır mı?

Baran Yalçın

Hectopat
Daha fazla  

Bu dizüstü bilgisayarın özellikleri fiyatına göre gerçekten iyi. Ancak yorumlarda kimileri çok ısındığını yazmış. Oynadığım oyunlar en fazla LoL, Rainbow Six, Don't Starve gibi sistemleri çok zorlamayan oyunlar. Oyun yanında üniversitede günlük işlerimde kullanacağım yaklaşık 6 yıl boyunca. Bu bilgisayarın gerçekten ısınma problemi var mı yoksa termal macun + soğutucu ile bu sorun hallolur mu?

20 liradan başlayıp 1299 liraya kadar olması demek 1299 lira olması anlamına gelmiyor değil mi? 20 lira aldığında tam sürüm, orjinal key 1299 liraya aldığında.
Yani bunu almayın üstüne 1299 lira koymanız lazım Windows için demek yanlış bilgilendirme oluyor.
Arkadaşın verdiği linkte bile Windows fiyatı ayrı olarak 600 küsür lira. Bu bilgisayarın Windowslu sürümleri 200-300 lira daha pahalı.

Kafam iyice karıştı. Başka bu cihaz hakkında bilgisi olan arkadaşları konuya davet ediyorum.

Ben geçen sene Lenovo Y520 almadan araştırmıştım. En sonunda Acer-Lenovo ve Monster arasında kalmıştım. Lenovo kampanya oldu aldım. Araştırırken Acer'ın tek kronik sorununun ısınma olduğunu öğrendim. Kesinliği belirsiz olmakla beraber termal macun değişimi düzeltebiliyor. Öte yandan kesin olarak undervolt ısı sorununu çözüyor. Ama sıfır bir bilgisayarın undervolt yapmadan limitlerin üstünde ısınması pek hoş değil.

Ben geçen sene Lenovo Y520 almadan araştırmıştım. En sonunda Acer-Lenovo ve Monster arasında kalmıştım. Lenovo kampanya oldu aldım. Araştırırken Acer'ın tek kronik sorununun ısınma olduğunu öğrendim. Kesinliği belirsiz olmakla beraber termal macun değişimi düzeltebiliyor. Öte yandan kesin olarak undervolt ısı sorununu çözüyor. Ama sıfır bir bilgisayarın undervolt yapmadan limitlerin üstünde ısınması pek hoş değil.
Undervolt ile işlemcinin gücünü mü azaltıyoruz?

Neden monster almadınız
Bu modeller nasıl bütçene uygun mu
Bende almayı düşünüyorum çok kararsızım

Neden monster almadınız
Bu modeller nasıl bütçene uygun mu
Bende almayı düşünüyorum çok kararsızım
Açıkçası benim bütçe şuan max 5.5k gibi. Attığınız bilgisayarlar hakkında çok bilgim yok ama özellikleri gayet güzel gözüküyor, sanırım aynı modele sahip kullanıcıların oyundaki FPS ve sıcaklık değerlerini incelemek iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı