Acer Nitro AN515-52 alınır mı?

Baran Yalçın

Hectopat
Daha fazla  

Bu dizüstü bilgisayarın özellikleri fiyatına göre gerçekten iyi. Ancak yorumlarda kimileri çok ısındığını yazmış. Oynadığım oyunlar en fazla LoL, Rainbow Six, Don't Starve gibi sistemleri çok zorlamayan oyunlar. Oyun yanında üniversitede günlük işlerimde kullanacağım yaklaşık 6 yıl boyunca. Bu bilgisayarın gerçekten ısınma problemi var mı yoksa termal macun + soğutucu ile bu sorun hallolur mu?

Açıkçası benim bütçe şuan max 5.5k gibi. Attığınız bilgisayarlar hakkında çok bilgim yok ama özellikleri gayet güzel gözüküyor, sanırım aynı modele sahip kullanıcıların oyundaki FPS ve sıcaklık değerlerini incelemek iyi olur.
Dostum benimde bütçem senin ki gibi ama 500 daha fazla çıkıp full özellikli bu modeli al ayı düşünüyorım Hp Omen 15-dc1008nt 6pz46ea I5-9300h 16gb Ram 1tb+128gb Ssd 4gb Gtx1650 15.6 Fhd Ips Windows 10 - GittiGidiyor

Neden monster almadınız
Bu modeller nasıl bütçene uygun mu
Bende almayı düşünüyorum çok kararsızım

Monster'da istediğim fiyat aralığında istediğim özellikler yoktu. Lenovo kampanya olmuştu. 1050Ti, 16 Gb ram, SSD + çok başarılı soğutması. HPleri pek araştırmadım ama Omen'ın kronik bir sorunu yoktu sanırım.

Monster'da istediğim fiyat aralığında istediğim özellikler yoktu. Lenovo kampanya olmuştu. 1050Ti, 16 Gb ram, SSD + çok başarılı soğutması. HPleri pek araştırmadım ama Omen'ın kronik bir sorunu yoktu sanırım.
Lenova hangi modeli aldınız?
Aynen şuan bende monster için aynı sorunu yaşıyorum o yüzden hp almayı düşünüyorum full + full şu paylaştığım dk serisi

Benim aklıma bir de şey takıldı, bilgisayarı internetten aldığımızda birkaç günde geliyor onda sıkıntı yok. Peki kutuyu açtığımızda hasarla karşılaşırsak veya laptop açılmazsa karşımızda bir muhatap bulabiliyor muyuz? Yoksa bundan sonraki süreç bize çok çektiriyor mu?
Dostum benimde bütçem senin ki gibi ama 500 daha fazla çıkıp full özellikli bu modeli al ayı düşünüyorım Hp Omen 15-dc1008nt 6pz46ea I5-9300h 16gb Ram 1tb+128gb Ssd 4gb Gtx1650 15.6 Fhd Ips Windows 10 - GittiGidiyor
Bu oldukça güzel gözüküyor. Isınma vb. problemleri yoksa alınır hocam.

Son düzenleme:
Benim aklıma bir de şey takıldı, bilgisayarı internetten aldığımızda birkaç günde geliyor onda sıkıntı yok. Peki kutuyu açtığımızda hasarla karşılaşırsak veya laptop açılmazsa karşımızda bir muhatap bulabiliyor muyuz? Yoksa bundan sonraki süreç bize çok çektiriyor mu?

Bu oldukça güzel gözüküyor. Isınma vb. problemleri yoksa alınır hocam.
Kutuda hasar varsa kargocudan kargo tutanağı tutmasını isteyin, sonrasında sıkıntı çıkarsa aldığınız yerle konuşup kolayca değişim isteyebilirsiniz.

Kutuda hasar varsa kargocudan kargo tutanağı tutmasını isteyin, sonrasında sıkıntı çıkarsa aldığınız yerle konuşup kolayca değişim isteyebilirsiniz.
Sanırım kargocu oradayken kutuyu incelemem gerekiyor, eğer hasar gözüküyorsa açmayıp geri yollayacağım. Teşekkürler. Bu arada dolar düşüşte acaba laptop fiyatları da düşer mi bu zamanlarda?

Uzun süreli kullanmak istediğinizi belirtmişsiniz, ben kendi dizüstümü(5742G modeliydi) ancak 1, 5 yıl kullanabildim sonra bilgisayarım bozuldu en ufak bir ısınmada kendini kapatıyordu macununu değiştirdim fanını temizledim bir süre düzelir gibi oldu sonrasında Word, Excel gibi Office programlarını bile çalıştırmaya çalıştığımda hemen kapanıyordu. Acer'ın uzun soluklu kullanılabilir bir PC olduğunu düşünmüyorum daha kaliteli dizüstülere bakmanız yararınıza olur kanısındayım.

Acer'in en dandik bilgisayarlarında birini kullanıyorum zamanında 1300TL idi 13 senedir kullanıyorum. Acer ve ASUS ürünleri uzun süreli kullanım için diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı