Acer Nitro AN515-58 bilgisayarda fare takılıyor

Daha fazla  
Laptopum Acer Nitro AN515-58 yeni aldım Windows 11 kurdum önceki bilgisayarımda Windows 10 kuruluydu onda bir sorun yoktu. Laptopun her portunda denedim takılmaya devam ediyor Aygıt Yöneticisi'nden kaldırdım yeniden kurdum "güç kazanmak için bilgisayar bu aygıtı kapatsın" seçeneğini kaldırdım chipset güncelledim güç planından bilgisayarı yüksek performans yaptım aynı sorun devam ediyor fareyi kaydırdığımda ışığı gidip geliyor ve mouse takılıyor. Mouse Bloody V7M.

Fare kaynaklı bu. Benim AN515-42 modelinde de aynısı oluyordu, Logitech servise yolladım yenisini verdiler, 3 yıldır tekrarlamadı. Ama fareyi eskiden taktığım soket hala gücü kesiyor kullanırken.

Fare kaynaklı olabilir benim de eğer açılışta takılıysa klavyem bilgisayarı aniden kilitliyor veya açılış ekranında kilitli kalıp açılmamasına sebep oluyor. Başka fare varsa onu deneyin. Eğer fare takılmasından kasıt uygulamaya tıklamaması veya uzun süre dokunmayınca ani donmaysa Windows 11 ile alakalı.

Fare kaynaklı bu. Benim AN515-42 modelinde de aynısı oluyordu, Logitech servise yolladım yenisini verdiler, 3 yıldır tekrarlamadı. Ama fareyi eskiden taktığım soket hala gücü kesiyor kullanırken.
Fare kaynaklı olabilir benim de eğer açılışta takılıysa klavyem bilgisayarı aniden kilitliyor veya açılış ekranında kilitli kalıp açılmamasına sebep oluyor. Başka fare varsa onu deneyin. Eğer fare takılmasından kasıt uygulamaya tıklamaması veya uzun süre dokunmayınca ani donmaysa Windows 11 ile alakalı.
başka bilgisayarda bu sorunu almadım ama yeni bir mouseyle deneyeyim

Yeni konular

Geri
Yukarı