Acer Nitro AN517-52 alınır mı?

Bütçe
15000

Abdullah63

Decapat
Daha fazla  
Öğretmenim beni yazılım şirketine alacak ama ondan önce beni hazırladıkları kurslara yazdırdı. Sorun şu ki sağlam bir bilgisayara ihtiyacım var. Abimden bana bir bilgisayar almasını isteyeceğim ama önce hedefimi belirlemeliyim. Son birkaç ayda maddi durumumuz önemli ölçüde iyileşti ama abim cimrilik yapacak gibi duruyor. Ona taksit yapmayı önereceğim ve ekstradan monitör almayı da düşünüyorum, gözlerimdeki miyoptan dolayı rahat etmek için, fiyatın Max 13500 olması gerek. Hadi taksidin de kolaylığıyla 15000'e zorladım diyelim. Monitörsüz kullandığım zamanlarda da zorlanmamak için büyük ekran bir laptop seçtim. İndirime de düştüğünü de sayarsak, ancak Acer hakkında çok bir bilgim olmadığı için sormak istedim. Bu bilgisayarı almalı mıyım? Ya da RTX 3000 serisinden başka önerebileceğiniz laptop var mıdır? Teşekkürler.

Veya:

Acer kullandım ve şu anda Acer kullanıyorum iyi PC bence sağlam 2. el aldığım için müşteri desteğini bilmiyorum uygulamaları iyi Power managment, quic acsess gibi. Ama şuda olabilir bence.

Acer kullandım ve şu anda Acer kullanıyorum iyi PC bence sağlam 2. el aldığım için müşteri desteğini bilmiyorum uygulamaları iyi Power managment, quic acsess gibi. Ama şuda olabilir bence.

Abra A7 V13.2.3 Clevo alınmaz.​

Geri
Yukarı