Acer Nitro AN517-54 alınır mı?

Bütçe
20000
Hala aynı kasayı kullanıyorlarsa almanı pek de önermem birkaç husustan ötürü. Bende de AN515-55 modeli var. Yük altında diğer bilgisayarlar gibi ısınıyor. Aslında sıcaklık değerleri normal ancak klavyenin orta bölgesinde ısınma oluyor ve bu beni rahatsız ediyor.

Ayrıca benim bilgisayarımda da 16 GB RAM var ama Single RAM. Almadan önce böyle olduğunu bilmiyordum, belki linkini attığın bilgisayar da öyledir.

En son olarak şunları da söyleyeyim. Bataryası fena değil dizi film izlerken 3 4 saat kadar gidiyor.

Arkadaşlar 20 bine kadar bütçem var ancak 17-18k olursa daha güzel olur.
Laptopları falan pek bilmiyorum bu laptop iyi midir ya da sizin önerebileceğiniz başka laptoplar var mıdır?
https://www.hepsiburada.com/acer-ni...Qk7dbpWLMOcf5vn1oxAaAlPOEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Tabii ki de daha iyileri vardır fakat bu da işini görecektir sorun olmaz fakat hareketli biri değilsen yani üniversite sebebiyle falan şehir dışına çıkmıyorsan masaüstü almanı öneririm laptoplarda genel olarak HP ve Acer markalarında ısınma sorunu oluyor.

Victus by 16-d1041nt 12.Nesil Core i5 12500H Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri,Victus by 16-d1041nt 12.Nesil Core i5 12500H Notebook en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da indirimde bu cihazi almaniz daha iyi olacaktır akşamlari 18bine düşüyor.

Tabii ki de daha iyileri vardır fakat bu da işini görecektir sorun olmaz fakat hareketli biri değilsen yani üniversite sebebiyle falan şehir dışına çıkmıyorsan masaüstü almanı öneririm laptoplarda genel olarak HP ve Acer markalarında ısınma sorunu oluyor.

Her modelinde ısınma sorunu yok genelleme yapmayin HP'nin Omen 17'si Acer'in bu modelleride gayet iyidir yeni kasa Acer'ler o kadar ısınmıyor.

Victus by 16-d1041nt 12.Nesil Core i5 12500H Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri,Victus by 16-d1041nt 12.Nesil Core i5 12500H Notebook en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da indirimde bu cihazi almaniz daha iyi olacaktır akşamlari 18bine düşüyor.

Her modelinde ısınma sorunu yok genelleme yapmayin HP'nin Omen 17'si Acer'in bu modelleride gayet iyidir yeni kasa Acer'ler o kadar ısınmıyor.

Hocam haklısınız yeni kasalarda bu kadar büyük bir ısınma söz konusu değil fakat şu an elimde Acer marka laptop da var HP marka laptopta ve az bir yük yüklendiği anda ciddi ısınma sorunu yaşıyorum ve o kadar da eski sayılmaz bu laptoplar fakat tabii ki arkadaşın attığı laptop iş görecektir eğer imkanın varsa Casper Excalibur almanı tavsiye ederim herhangi bir sorun çıkmıyacağı gibi oyunlarda optimizasyon sorunu çıkarmamaktadır.

Hocam haklısınız yeni kasalarda bu kadar büyük bir ısınma söz konusu değil fakat şu an elimde Acer marka laptop da var HP marka laptopta ve az bir yük yüklendiği anda ciddi ısınma sorunu yaşıyorum ve o kadar da eski sayılmaz bu laptoplar fakat tabii ki arkadaşın attığı laptop iş görecektir eğer imkanın varsa Casper Excalibur almanı tavsiye ederim herhangi bir sorun çıkmıyacağı gibi oyunlarda optimizasyon sorunu çıkarmamaktadır.

HP ve Acer 2020 de topladı ama Excalibur önermek nedir ya? Deli gibi ısınıyor malzeme dandik anakart panel dandik.

Önerdiğiniz model düzgün olsa bir şey demeyecektim ama Excalibur nedir hocam malzeme kalitesi olarak tamamen çöp bir seri.

Uzu.

Önerdiğiniz model düzgün olsa bir şey demeyecektim ama Excalibur nedir hocam malzeme kalitesi olarak tamamen çöp bir seri.

Uzun süreli kullanımda haklı olabilirsiniz hocam fakat deneyimime göre herhangi bir ısınma sorunu almamıştım bu yüzden tavsiye ediyorum arkadaş nasıl bir kullanım gösterecekse ona göre alması gerekiyor o yüzden tam olarak bir şey söyleyemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı