Acer Nitro Boot tuşu nedir?

AlbionLancelot

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Acer Nitro AN515-42 AMD Ryzen 5 2500U 8GB 512GB SSD RX560X Fiyatı bu linkteki bilgisayarı aldım ancak Linux ile geldi bunu kaldırıp Windows 10 kurmak istiyorum. Boot menüsü için hangi tuşa basmam gerekli bilgisi olan var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki adımları izlersem sıkıntısız kurabilir miyim? Yoksa Linux olduğu için ekstra bir şeyler yapmam gerekli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Acer Nitro AN515-42 AMD Ryzen 5 2500U 8GB 512GB SSD RX560X Fiyatı bu linkteki bilgisayarı aldım ancak Linux ile geldi bunu kaldırıp Windows 10 kurmak istiyorum. Boot menüsü için hangi tuşa basmam gerekli bilgisi olan var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki adımları izlersem sıkıntısız kurabilir miyim? Yoksa Linux olduğu için ekstra bir şeyler yapmam gerekli mi?

Selam dostum

Öncelikle her firmanın bios giriş yöntemi değişiktir;
Alta bıraktığım linkten kılavuz indirip inceleyebilirsin ve technopatın sunduğu video kılavuz yeterli.

Fakat şöyle sistemi ykledikten sonra Acer firmasının sunduğu yazılımları da yüklemen yararına olacaktır.
Acer Web Sitesinden kılavuzu indir

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    38,1 KB · Görüntüleme: 905
Selam dostum

Öncelikle her firmanın bios giriş yöntemi değişiktir;
Alta bıraktığım linkten kılavuz indirip inceleyebilirsin ve technopatın sunduğu video kılavuz yeterli.

Fakat şöyle sistemi ykledikten sonra Acer firmasının sunduğu yazılımları da yüklemen yararına olacaktır.
Acer Web Sitesinden kılavuzu indir
Burda Bios tuşunu gördüm ona F2 diyor ama bootu göremedim

Eki Görüntüle 465180
Bilgisayarı açtım şimdi f12ye bastım ancak böyle bi ekran geldi ne yapmam gerekiyor

Bu ekran işe yaramaz Del, f8, f11, f1 dene boot ekranı gelene dek karşim bu arada Windows yükleme flaş'ı ya da CD kullanıyorsan takıp bios'a giriş yap sonra "bbs priority" seçeneğini taktığın yükleme cihazına ayarlamayı dene.

Geri
Yukarı