Acer Nitro NH. QJREY. 001 vs ROG STRIX G18 G814JI-N6079 vs G16 G614JZ-N3038 vs MSI Vector GP68HX

Bütçe
60-70k

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-22 150346.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-22 150346.png
    12,2 KB · Görüntüleme: 24
Hocam, kusura bakmayın ben uyumadım. Umarım mesajlar silinir, her neyse yanıtlayayım.
MSI olanın soğutması daha iyi ve power limit mevcut değil. ROG cihazların işlemcisi tam performans veremiyor. Soğutması da iyi değil.

Dalgınım tekrar üzgünüm.
Sorun değil hocam kafaya takmayın. Dediğim gibi msi'ın o modelinde fan sesi sorunu var diyor bir çok kişi. Aynı zamanda bios güncellemesi ile düzeldi diyen de çok az kişi var ama insan bir kuşkuya düşüyor.

Vector'de ciddi indirim var zaten. Fiyatı 75 binden fazlaydı bu kasım indirimlerinden önce. Kaçırma alacaksan, daha uyguna bulamazsın.
Umarım alabilirim lanet bir tarla satılmadı gitti ilk işim laptop u almak olacak

Arkadaşın 2. attığı Asus i9 4070 18" 240hz bir bilgisayar varken neden msi tercih ediyorsunuz hocam?
Msi ile Asus arasında nasıl bir fark var?

(Bu arada bende laptop alacam ve aynı laptopları araştırırken şans eseri bu konuyu buldum :))

Arkadaşın 5. attığı laptopu yani msi yı araştırdım ve o modelin çok fazla fan sesi çıkardığını söylüyorlar.
Hocam ekran kartı daha iyi.

Geri
Yukarı