Acer Nitro V15 vs HP Victus Gaming 15

• Konuyu başlatan Lemon
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 221

Lemon

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bu gece siparişi geçeceğim.

HP'nin işlemcisi daha iyi (i5 13500H) ama ram DDR4 ve satıcı 3. parti bir satıcı, bilmiyorum güvenebilir miyim?

Acer'ın işlemcisi biraz daha düşük (i5 13420H) fakat DDR5.

Diğer özellikler aynı diye tahmin ediyorum. Bu koşullar altında sizce hangisini seçmeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
İkisi de çöp.

İkisi de çöp diyerek attığın modelin işlemcisi diğerlerinden daha kötü, i5-12500.

Ekran kartları ve ramler aynı (acer ile aynı, DDR5).

Çöp deme sebebin nedir?

İkisi de çöp diyerek attığın modelin işlemcisi diğerlerinden daha kötü, i5-12500.

Ekran kartları ve RAM'ler aynı (Acer ile aynı, DDR5).

Çöp deme sebebin nedir?

Victus 15'te aynı şekilde konudaki modelle benzer özelliklere sahip. Nitro ise 140W GPU, MUX Switch, daha iyi soğutma sistemi ve yükseltme seçeneklerine sahip. Ekstra olarak daha kötü gördüğünüz 12500H, o cihazlardaki işlemcilerden daha iyi performans vermekte.

Victus 15'te aynı şekilde konudaki modelle benzer özelliklere sahip. Nitro ise 140W GPU, MUX Switch, daha iyi soğutma sistemi ve yükseltme seçeneklerine sahip. Ekstra olarak daha kötü gördüğünüz 12500H, o cihazlardaki işlemcilerden daha iyi performans vermekte.
Şimdi bir daha baktım evet, attığınız model kağıt üzerinde daha iyi duruyor. Hatta işlemcisi Acer'dan daha iyiymiş. Burada da iki çekincem var, bu attığınız modelin ekranı çok kaba duruyor. Altta boşluk ve kalın acer yazısının olduğu kısım.

İkincisi de satıcı ty. Korkutuyor bu beni.

Bunu mu tercih etmeliyim acaba? :/

@Lemon Amazon üzerinden tercih yapılmadığı sürece satıcılar arasında fazla fark yok, cihazı da direkt Trendyol satıyor zaten. Tasarım kısmı sizin zevkinize kalmış bir şey diyemem. @muratscd Attığım rehber dâhi olmasına rağmen gördüğün her mesaja beğenmedim atıp kaçan arkadaş, açıklaman varsa buyurabilirsin tabii geçerli açıklamayı yapmaktan aciz biri olduğunu düşünüyorum bu şekilde sadece.

@Lemon Amazon üzerinden tercih yapılmadığı sürece satıcılar arasında fazla fark yok, cihazı da direkt Trendyol satıyor zaten. Tasarım kısmı sizin zevkinize kalmış bir şey diyemem. @muratscd Attığım rehber dâhi olmasına rağmen gördüğün her mesaja beğenmedim atıp kaçan arkadaş, açıklaman varsa buyurabilirsin tabii geçerli açıklamayı yapmaktan aciz biri olduğunu düşünüyorum bu şekilde sadece.
Son olarak şu model için yorumun ne olur? Yine Nitro 5, işlemci ve ram düşük fakat SSD 1 TB M.2.

Ram'i güncellerim ama işlemci düşük. Artı tarafları ssd ve amazon olması. Fiyat 28.750.

Bu koşullar altında bunu mu tercih etmeliyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı