Acer Predator Helios 300 alınır mı?

MSI'ın bu modelinden uzak durun yabancı kaynaklarda baya eleştirilen bir makine ısınma problemli. Asus işlemci olarak en iyisi ancak ekran kartı RTX 3060 90W modeli. Acer predator 130W kullanılıyor. Oyunlarda aralarında ciddi performans farkı olacaktır. Ekran kartı daha iyi olsun derseniz Acer, işlemcisi daha iyi olsun derseniz Asus derim.
Acer RAM slotu tek diyorlar var mı bilginiz hocam?

Nasıl tek hocam? Yanına bir 16 daha alırsanız dual channel olur. Tek derken onu kastetmiştir arkadaşlar. Yani 8+8 şeklinde değil tek 16GB olarak geliyordur. Sonradan ekleme yaparsınız hatta 8 bile ekleseniz olur.
Pardon doğru ben yanlış anlamışım evet. O problem değil o zaman zaten alacağım. Asus ve Acer arkasındayım bugün alacağım inşAllah.

MSI'ın bu modelinden uzak durun yabancı kaynaklarda bayağı eleştirilen bir makine ısınma problemli. ASUS işlemci olarak en iyisi ancak ekran kartı RTX 3060 90W modeli. Acer Predator 130W kullanılıyor. Oyunlarda aralarında ciddi performans farkı olacaktır. Ekran kartı daha iyi olsun derseniz Acer, işlemcisi daha iyi olsun derseniz ASUS derim.

Predator 105W hocam. 130W kullanan Dell G5, Legion, MSI GP gibi seriler var sadece.

Predator 105W hocam. 130W kullanan Dell G5, Legion, MSI GP gibi seriler var sadece.
Bios güncellemesiyle 130W'a yükseltildi. Fabrika çıkışı 105 sonradan güncellemeyle 130 oluyor.

BIOS güncellemesiyle 130W'a yükseltildi. Fabrika çıkışı 105 sonradan güncellemeyle 130 oluyor.

Gayet iyi olmuş o zaman. Model sayfasını değiştirmemişler hala.

Gayet iyi olmuş o zaman. Model sayfasını değiştirmemişler hala.
Hocam orada bir yazım yanlışı yok mu 105 W ye yükseltildi.

Hocam helioslarda dynamic boost yok tritonlarda var ben bu modele sahibim göremedim Nvdia ayarlarında.Acaba güncelleme ile mi gelecek ben güncellemedim henüz sanırım Idk
Nvidia ayarlarında göremezsin hocam test yaparak ölçmen lazım. Nvidia denetim masasında maksimum değeri yazar. Mesela benim ASUS TUF RTX 3050'de 60W, + 15W dynamic boost ile oluyor. Nvidia denetim masasında 75W olarak gözüküyor.
Ekran görüntüsü 2021-07-23 132702.png

Yeni konular

Geri
Yukarı