Acer Predator Helios 300 alınır mı?

Suptemex

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Mimarlık ve oyun alanında kullanacağım. Fiyat ve özellikleri güzel gibi. Kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar var ise çok sevinirim. Ayrı ayrı konu açmak istemedim diğer incelediğim ürünleri de bıraktım bakıp göz gezdirirseniz çok sevinirim.

Acer Predator Helios 300 PH315-53 Intel Core i7 10750H 16 GB 512 GB SSD RTX 3060 144 Hz Linux 15.6" FHD taşınabilir bilgisayar nh. Qauey. 003.
https://www.hepsiburada.com/acer-pr...SA?magaza=Teknorya&url_src=ios-product-detail

İkinci tercih olarak.
MSI GF65 Thin 10UE-045xtr Intel Core i7 10750H 16 GB 512 GB SSD RTX3060 FreeDOS 15.6" FHD taşınabilir bilgisayar.

Hep aklımda kalan.
ASUS TUF Gaming F15 FX506HM-HN045 Intel Core i7-11800h 16 GB 1TB SSD RTX3060 144 Hz FreeDOS 15.6" FHD taşınabilir bilgisayar.
https://www.hepsiburada.com/asus-tu...7Q?magaza=Teknorya&url_src=ios-product-detail

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır, hatta gün sonuna kadar sepette bin TL indirim mevcut ama MUX yok bu cihazda ve büyük ihtimalle tek kanal RAM ile gelecek. Daha iyi bir performans için çift kanal yapmanız gerekmekte. Eğer bütçe varsa ben de bunu öneriyorum:
Eski neslinin ısınması berbattı.

Alınır, hatta gün sonuna kadar sepette bin TL indirim mevcut ama MUX yok bu cihazda ve büyük ihtimalle tek kanal RAM ile gelecek. Daha iyi bir performans için çift kanal yapmanız gerekmekte. Eğer bütçe varsa ben de bunu öneriyorum:
Eski neslinin ısınması berbattı.
Tek kanal mı aman aman onu bilmiyordum gerçekten ayrıca mux önemli mi acaba ben çok oyun oynayan biri değilim çünkü.

Oynayacağınız oyunlara da bağlı bir durum bu.
Şunlar yardımcı olabilir:

Oynayacağınız oyunlara da bağlı bir durum bu.
Şunlar yardımcı olabilir:
Teşekkür ederim okuyacağım. Tuf’a nasıl bakıyorsunuz?

Giriş seviyesi. Omen ve Predator gibi alternatifler benzer bütçedeyken tercih etmenin pek mantığı yok.
Anladım şöyle diyim hepsiburadada indirim varken kullanmak istiyorum. İncelediğiniz orda olan ürün var mı acaba? HP olabilir Acer nitro serisi. Mimarlık “iş” için RTX3060 istiyorum normalde.

MSI'ın bu modelinden uzak durun yabancı kaynaklarda baya eleştirilen bir makine ısınma problemli. Asus işlemci olarak en iyisi ancak ekran kartı RTX 3060 90W modeli. Acer predator 130W kullanılıyor. Oyunlarda aralarında ciddi performans farkı olacaktır. Ekran kartı daha iyi olsun derseniz Acer, işlemcisi daha iyi olsun derseniz Asus derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı