Acer Predator Helios 300 alınır mı?

Egggo

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadalar,

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-predator-helios-ph317-56-79mx-intel-core-i7-12700h-16-gb-512-gb-ssd-rtx-3060-6-gb-freedos-17-3-fhd-1920-x-1080-144hz-tasinabilir-bilgisayar-nh-qgvey-003-p-HBCV00004UA0C0?magaza=BOZDAN Teknoloji&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=HBCV00004UA0C0&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c

Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. Kullanan var mıdır ya da bunun yerine bunu al diyebileceğiniz önerileriniz var mıdır? Önceliğim 17.3 inç olması bu arada o yüzden bu bilgisayar en mantıklı seçenek geliyor ama yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu varken çok mantıksız.
çok iyi anlıyorum sizi hocam ancak benim önceliğim kesinlikle 17.3 inç olması. ve bunun dışında attığınız bilgisayarı da daha öncesinde uzun uzun araştırmıştım fakat kağıt üzerinde gözüktüğü kadar bir fark yok iki pc arasında ve hatta ssdsi dışında ekran kartı olarak predator daha iyiyken işlemci olarak neredeyse kafa kafaya bi durumdalar. fiyatsa attığınız nitronun daha yüksek. yani ikisi arasında mantıklı olan predator ama tesekkür ederim fikriniz için.

Fiyat çok kazık hocam.
yani piyasayı uzun süre araştırdım ama 17.3 inç ve bu kalitede daha uyguna bi şey bulamadım. belki birilerinin önerisi olur diye buraya konu açtım önerilere açığım hocam 😇

çok iyi anlıyorum sizi hocam ancak benim önceliğim kesinlikle 17.3 inç olması. ve bunun dışında attığınız bilgisayarı da daha öncesinde uzun uzun araştırmıştım fakat kağıt üzerinde gözüktüğü kadar bir fark yok iki pc arasında ve hatta ssdsi dışında ekran kartı olarak predator daha iyiyken işlemci olarak neredeyse kafa kafaya bi durumdalar. fiyatsa attığınız nitronun daha yüksek. yani ikisi arasında mantıklı olan predator ama tesekkür ederim fikriniz için.

yani piyasayı uzun süre araştırdım ama 17.3 inç ve bu kalitede daha uyguna bi şey bulamadım. belki birilerinin önerisi olur diye buraya konu açtım önerilere açığım hocam 😇

Islemci olarak kafa kafaya olma durumu yok 7840HS'nin rakibi 13650HX. Ayrica pil omru de daha fazla. Bunun yaninda 4060, 3060'dan daha iyi bir ekran karti. Fazladan 2GB VRAM'in yani sira FG destegi de mevcut. FG destekli herhangi bir oyunda aradaki farki cok net anlarsiniz. RTX 30 serisinde bu destek yok. Sirf ekrani 1.3" daha buyuk diye bu fiyata eski donanim almak hic mantikli degil.

Geri
Yukarı