Acer Predator Helios 300 iyi midir?

Erdem Uylas

Kilopat
Daha fazla  

Aklımda şu model var. Maalesef bir tane Monster (t5 v21.1) aldım bin pişman oldum. Parayı iade etmelerini bekliyorum ve artık araştırmaktan da bıkmış durumdayım.
Şöyle RTX 2070'li bir laptop karşıma çıktı. Ama Acer'lar hakkında pek bir bilgim yok maalesef ve piyasada laptop bulamıyorum. Başka önerilere açığım.
Bir öneriniz varsa RTX ekran kartlı olsun ve 14000'i geçmesin. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer son dönemlerin en inovatif firması bence. Acayip bir gelişim gösteriyorlar aynı AMD'nin Ryzen ile yakaladığı yükseliş gibi. Alınabilir.

Acer'e güvenirim ben. Amerika'da iken almıştım. RTX serisi değil aldığım ama 300 serisi Helios.

Güzel kaliteli soğutması iyi. Benim deneyimime göre al gitsin.

Ekte görsel paylaştım bazı tipler inanmıyor :D.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-06-05-00-58-24-754_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-06-05-00-58-24-754_com.android.chrome.jpg
    274,7 KB · Görüntüleme: 47
İyi bir marka iyi bir model şaşırtıcı derecede de fiyatı artmamış geçen seneye nazaran ben de alacakken listemdeydi de tercihimi MSI'dan yana yaptım şu anda %50 binmiş vaziyette üstüne astronomik meblâğlardalar ürün doa vs değilse kesinlikle kaçırma bu fiyata Monster alamazken Acer her türlü alınır şimdi Monster sitesine baktım 10.Nesil işlemcili RTX 2070 14, 700₺ karar senin bin lira var benim mantığım böyle pahalı bir ürün alırken bütçenin yettiği en güncel teknolojiyi alman ama hem 1000 TL yukarı çıkacaksın hem de Acer'den Monster'a düşeceksin değer mi bilemem bu arada sadece işlemci 10.nesil ekran karti super degil normal super olan 15 bin küsur.

İyi bir marka iyi bir model şaşırtıcı derecede de fiyatı artmamış geçen seneye nazaran ben de alacakken listemdeydi de tercihimi MSI'dan yana yaptım şu anda %50 binmiş vaziyette üstüne astronomik meblâğlardalar ürün doa vs değilse kesinlikle kaçırma bu fiyata Monster alamazken Acer her türlü alınır şimdi Monster sitesine baktım 10.Nesil işlemcili RTX 2070 14, 700₺ karar senin bin lira var benim mantığım böyle pahalı bir ürün alırken bütçenin yettiği en güncel teknolojiyi alman ama hem 1000 TL yukarı çıkacaksın hem de Acer'den Monster'a düşeceksin değer mi bilemem bu arada sadece işlemci 10.nesil ekran karti super degil normal super olan 15 bin küsur.
Eğer arada cidden az fark var ise monster da 10.nesil alınabilir bakmadım ben ama 10nesilde ısı kontrolü daha verimli diye gördüm incelemelerde hep

Benim Monster T5 v21.1'de klavyeye dokunulmuyordu. Hep 90 derecede sabitti. Monster gözümü korkuttu açıkçası.

O zaman ben yerinde olsam, paramı dolara çevirir biraz daha bekler hem daha biriktirir 10.nesil ASUS Acer gibi markalarda tam anlamı ile ürün adedi artınca alırdım.

Undervolt yapmadan ne 8 ne 9 ne 10. Nesil mobil işlemcileri kullanamazsın saf halde 90 95 99 100 derece sıcaklıkları bunları görürsün ben de gördüm undervolt bunun için var zaten 10.Nesil de hiçbir önlem almazsan muhtemelen 100 derecede çalışır 5 GHz olayı hikaye 5'ı sen devasa kasalarda soğutamıyorsun sıvı soğutma ile mobilde önce 4 GHz stabil hale getirmeye baksınlar onlar göz boyama 4 GHz bile mobilde soğutulamıyor o yüzden 10. Nesil 9. Nesil çok takılma kağıt üstünde fark var dır reelde hissetmezsin bile.

Geri
Yukarı