Acer Predator Helios 300 kurulum

Kardeşim benim ürün de dün elime geçti windows kurulumu yaptım sürücüleri güncelleştirdim fakat predator sense'i yükleyemedim. Bilgisayarıma uygun sürümü acer'ın sitesinden indirdim fakat setuptan yüklememe rağmen ne kısayolu oluşuyor ne se windowsa bastığımda uygulamalar/programlar içinsw görünüyor. Görev yöneticisini açtığımda arka planda çalıştığını görüyorum ama hiçbie şekilde arayüzüne ulaşamıyorum programı açamıyorum. Sen nasıl yaptın?
Hocam Acer kendi sürücüleri için ayrı bir bölüm oluşturmuş, oradan yükle açılır. İstersen Discord kullanıyorsan ekle beni, daha detaylı yardımcı olayım. Discord: recep can#6039

Hocam Acer kendi sürücüleri için ayrı bir bölüm oluşturmuş, oradan yükle açılır. İstersen Discord kullanıyorsan ekle beni, daha detaylı yardımcı olayım. Discord: recep can#6039
Tuşu var klavyede ona bastiniz mi
Tamamdır hallettim. Acer'ın sitesinden indirmiştim. İndirme paketinde 9e ile başlayan karışık ve uzun bir dosya vardı onun kurulumunu da yapmak gerekiyormuş. Bu arada hepsiburada'da i5 ve rtx2060'lı model kalmamış iyi ki geçen hafta sipariş geçmişiz

Tamamdır hallettim. Acer'ın sitesinden indirmiştim. İndirme paketinde 9e ile başlayan karışık ve uzun bir dosya vardı onun kurulumunu da yapmak gerekiyormuş. Bu arada hepsiburada'da i5 ve rtx2060'lı model kalmamış iyi ki geçen hafta sipariş geçmişiz
Herhalde son olanı arkadaşım sipariş etti. :)

Hocam ben de yeni Acer Predator aldım ama predatorsense programının kurulumunu yapamadım da yardımcı olabilir misiniz ?
Öncelikle hayırlı olsun, Predator Sense tuşuna bastığınız an otomatik açılması lazım yoksa ''Bu Bilgisayar'' sekmesine basın orada ''E'' sürücüsü var bende adı WINDRIVER oradan kurabilirsiniz.

Evet :)
Öncelikle hayırlı olsun, Predator sense tuşuna bastığınız an otomatik açılması lazım yoksa "bu bilgisayar" sekmesine basın orada "e" sürücüsü var bende adı wındrıver oradan kurabilirsiniz.

Hocam selam. Tekrar rahatsız ediyorum ama, CS:GO ve Valorant gibi oyunlardaki FPS'lerden memnun olmadığımdan dolayı birkaç ayar yapmıştım ama bu ayarların bilgisiyara kötü etkiler yaratmasından dolayı bilgisiyarı sıfırlama yoluna başvurdum fakat sıfırladıktan sonra D diskini boş olduğunu fark ettim bu durumda ne yapabilirim herhangi bir bilginiz var mı?

Hocam selam. Tekrar rahatsız ediyorum ama, CS:GO ve Valorant gibi oyunlardaki FPS'lerden memnun olmadığımdan dolayı birkaç ayar yapmıştım ama bu ayarların bilgisiyara kötü etkiler yaratmasından dolayı bilgisiyarı sıfırlama yoluna başvurdum fakat sıfırladıktan sonra D diskini boş olduğunu fark ettim bu durumda ne yapabilirim herhangi bir bilginiz var mı?

Hocam Predator sens i kurdum ama ne predatorsense tuşu çalışıyor ne de Predator sense programı açılıyor sadece Turbo modu açılabiliyor.

Son düzenleme:

Hocam Predator sens i kurdum ama ne predatorsense tuşu çalışıyor ne de Predator sense programı açılıyor sadece Turbo modu açılabiliyor.
Diski sıfırlamış olabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı