Acer Predator Helios PH317-53 ne kadar eder?

Crest

Hectopat
Konu açarken ceza yedim ve bu yüzden geç onaylandı. Dün akşam aşağıdaki linkte bulunan bilgisayarı sipariş verdim. Bugün kargoya verildi, yarın teslim alacağım bir aksilik olmaz ise.

Dün ek indirim vardı. Toplam 68.400₺'ya denk geldi. Umarım iyi bir seçimdir :)

Bilgisayarımı satmak istiyorum. Sizce ederi nedir?
Harici klavye, mouse ve ekran ile kullandım. Bu nedenle hiçbir yerinde çizik vs. yoktur. Kutusundan çıktığı gibi gözüküyor. Kutusu da duruyor her şeyi tam.

Henüz 1 hafta önce iki fanının da her yerini temizleyip, termal macunu Thermal Grizzly - Kryonaut ile değiştirdim.

Acer Predator Helios PH317-53 Intel Core i7 9750HQ 16 GB 1TB SSD RTX2070 Fredoss 17.3" FHD
Kasası alüminyum alaşım, sadece alt kısmı plastik.

Son düzenleme:
Bu konum onaylanmışken, eski bilgisayarımı satmak istiyorum. Sizce ederi nedir?
Harici klavye, mouse ve ekran ile kullandım. Bu nedenle hiçbir yerinde çizik vs. yoktur. Kutusundan çıktığı gibi gözüküyor. Kutusu da duruyor her şeyi tam.

Henüz 1 hafta önce iki fanının da her yerini temizleyip, termal macunu Thermal Grizzly - Kryonaut ile değiştirdim.

Acer Predator Helios PH317-53 Intel Core i7 9750HQ 16 GB 1TB SSD RTX2070 fredoss 17.3" FHD.

2070 nadir bir model bayağı değişik bir laptopunuz var özellikleri pek görmeye alışık olmadığım türden fakat meraklısına 20-23e gider diye düşünüyorum hocam ekranı falan artı üstelik kasa kalitesi fena değil.(he belki yanlış düşünüyorumdur orayı bilemem)

2070 nadir bir model bayağı değişik bir laptopunuz var özellikleri pek görmeye alışık olmadığım türden fakat meraklısına 20-23e gider diye düşünüyorum hocam ekranı falan artı üstelik kasa kalitesi fena değil.(he belki yanlış düşünüyorumdur orayı bilemem)
Kasası alüminyum alaşım, sadece alt kısmı plastik. Konuya bu bilgiyi de ekledim.
Teşekkürler yorumunuz için.

22 civarına satmam uygun olur diye düşünüyorum. Var mıdır bir görüşü olan?

22'ye sattım bugün.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı