Acer Predator XB253QGPB alınır mı?

reonaslyhness

Hectopat
Acer Predator XB253QGPB kupon ile 3200 TL'ye aldım. Sizce iyi mi? Fiyatına değer mi? İptal edebilirim daha farklı bir öneriniz varsa.
  • 8 bit renk sunuyor.
  • 400 CD Parlaklık
  • 1ms MPRT
  • 2ms GtG
  • HDR400
  • Adobe RGB 73.4% - DCİ P3 81% - SGRB 118 %
BenQ Mobiuz EX2510S monitör ile karşılaştırdığımda Acer Predator daha çok öne çıkıyor aynı panel ama renk doğruluğu açısından Acer'dan bir adım daha geride ve Acer monitörde pivot olması ekstrası.

Çok detaylı fiyat araştırması yapmadan söylüyorum fena fiyat değil. Ben yaklaşık 6-7 ay önce LG 24GN650-B almıştım. Fiyat 1700TL idi şimdi nerelere gelmiş. Kişisel sebeplerden ötürü Acer tercih etmemiştim.

Acer Predator XB253QGPB kupon ile 3200 TL'ye aldım. Sizce iyi mi? Fiyatına değer mi? İptal edebilirim daha farklı bir öneriniz varsa.
  • 8 bit renk sunuyor.
  • 400 CD Parlaklık
  • 1ms MPRT
  • 2ms GtG
  • HDR400
  • Adobe RGB 73.4% - DCİ P3 81% - SGRB 118 %
BenQ Mobiuz EX2510S monitör ile karşılaştırdığımda Acer Predator daha çok öne çıkıyor aynı panel ama renk doğruluğu açısından Acer'dan bir adım daha geride ve Acer monitörde pivot olması ekstrası.
Kanka ben benq mobiuz ex2510s aldım ama hala kargoda acer predator xb253qgp kafamı karıştırdı.Hiç kutuyu açmadan iade edip acer ı mı alsam diyorum.Senin tavsiyen ne olur? Acer görüntü kalitesinde daha mı önde ?

Kanka ben BenQ mobiuz EX2510s aldım ama hala kargoda Acer Predator XB253QGP kafamı karıştırdı. Hiç kutuyu açmadan iade edip Acer'ı mı alsam diyorum. Senin tavsiyen ne olur? Acer görüntü kalitesinde daha mı önde?

Ben de iade edip EX2510 aldım laptopumda DisplayPort olmadığından dolayı satıcıya sordum HDMI ile Adaptive Sync kullanabilirsin ama 144Hz alamazsın dedi BenQ EX2510 çok memnunum gerçekten Premium bir monitör.

Geri
Yukarı