Acer teknik servis nasıldır?

Tabii ki de. Özellikle şarj aletini koymanız gerekli. Bir kağıda ne istediğinizi yazın laptopa yapıştırın veya arasına koyun.

Tamamdır hallettim şu an yolda hayırlısı olsun.

Ben kendi kutusuna koyup yolladım sanmıyorum fark ettiğini yarın sabah arayıp sorabilirsin.

Hocam size Yurtiçi Kargo ihtirazi kayıt belgesi imzalattilar mi?

Son düzenleme:
Bir şeyler imzaladım ama dikkat etmedim merak etmeyin bir şey olmayacaktır laptopa. Sıklıkla yolluyorum ben.

İnşallah hocam. 2 kere hem laptop hem şarj aletini sardım. Hava kanallı ambalaj koydum.

Bir şeyler imzaladım ama dikkat etmedim merak etmeyin bir şey olmayacaktır laptopa. Sıklıkla yolluyorum ben.

Hocam yolladiktan kaç gün sonra işleme alındı diye aradılar ya da mesaj geldi?

Son düzenleme:
İnşallah hocam. 2 kere hem laptop hem şarj aletini sardım. Hava kanallı ambalaj koydum.

Hocam yolladiktan kaç gün sonra işleme alındı diye aradılar ya da mesaj geldi?
Kargo ellerine ulaştığında servise girdiyse işleme alındığı sırada veya bittikten sonra arıyorlar. Beni 2 gün sonra aramışlar çarşamba günü pazartesi yollamıştım.

Rezalet. Vatan bilgisayardan 2 sene önce Nitro 5 aldım. RAM 8 GB olduğu için yükseltmek istedim aradım servisi. Ben sökersem garanti dışı kalacağını söylediler. RAM'i siz alın biz takarız ücretsiz dediler ve bende gittim Vatan'dan RAM'i aldım. Adres verdiler dediler ki "gönderirken siz ödeyeceksiniz, biz gönderirken biz ödeyeceğiz" çok gıcık aldım. Vatan'a gittim durumu izah ettim içine not bıraktık, orijinal kutusuyla beraber RAM'i de içine koydum ve gönderdim. 15 gün sonra RAM uygulanmadan hiçbir işlem yapılmadan geri geldi. Sonrasında böyle garantinin hiçbir anlamı yok diyerek RAM'i kendim taktım.

Monster gibi (monster kullanan arkadaşlar alınmasınlar) 10 modelinin 5'i sıkıntılı olan bir firma bile ömür boyu bakım garantisi ve kargo konularında bir ton kolaylık sağlarken, bunlar da işi nasıl zorlaştırırız diye uğraşıyorlar.

Tabi bu deneyimi 2022 Ağustos'ta yaşadım. Şuan nasıldır bilmiyorum onu da belirtmek isterim.

Rezalet. Vatan bilgisayardan 2 sene önce Nitro 5 aldım. RAM 8 GB olduğu için yükseltmek istedim aradım servisi. Ben sökersem garanti dışı kalacağını söylediler. RAM'i siz alın biz takarız ücretsiz dediler ve bende gittim Vatan'dan RAM'i aldım. Adres verdiler dediler ki "gönderirken siz ödeyeceksiniz, biz gönderirken biz ödeyeceğiz" çok gıcık aldım. Vatan'a gittim durumu izah ettim içine not bıraktık, orijinal kutusuyla beraber RAM'i de içine koydum ve gönderdim. 15 gün sonra RAM uygulanmadan hiçbir işlem yapılmadan geri geldi. Sonrasında böyle garantinin hiçbir anlamı yok diyerek RAM'i kendim taktım.

Monster gibi (monster kullanan arkadaşlar alınmasınlar) 10 modelinin 5'i sıkıntılı olan bir firma bile ömür boyu bakım garantisi ve kargo konularında bir ton kolaylık sağlarken, bunlar da işi nasıl zorlaştırırız diye uğraşıyorlar.

Tabi bu deneyimi 2022 Ağustos'ta yaşadım. Şuan nasıldır bilmiyorum onu da belirtmek isterim.
Monster'ın inanılmaz kalitesiz ve berbat garanti sevisi ile Acer'inkini karşılaştırmanız komiğime gitti açıkçası.

Rezalet. Vatan Bilgisayar'dan 2 sene önce Nitro 5 aldım. RAM 8 GB olduğu için yükseltmek istedim aradım servisi. Ben sökersem garanti dışı kalacağını söylediler. RAM'i siz alın biz takarız ücretsiz dediler ve bende gittim Vatan'dan RAM'i aldım. Adres verdiler dediler ki "gönderirken siz ödeyeceksiniz, biz gönderirken biz ödeyeceğiz" çok gıcık aldım. Vatan'a gittim durumu izah ettim içine not bıraktık, orijinal kutusuyla beraber RAM'i de içine koydum ve gönderdim. 15 gün sonra RAM uygulanmadan hiçbir işlem yapılmadan geri geldi. Sonrasında böyle garantinin hiçbir anlamı yok diyerek RAM'i kendim taktım.

Monster gibi (Monster kullanan arkadaşlar alınmasınlar) 10 modelinin 5'i sıkıntılı olan bir firma bile ömür boyu bakım garantisi ve kargo konularında bir ton kolaylık sağlarken, bunlar da işi nasıl zorlaştırırız diye uğraşıyorlar.

Tabii bu deneyimi 2022 Ağustos'ta yaşadım. Şu an nasıldır bilmiyorum onu da belirtmek isterim.

Hocam Monster alan üniversite 2 arkadaşım var. Birinde ekran kartı 3050 idi tam güçte çalışmıyordu drop filan yiyordu. Teknik servise yollayacağım dedi. Diğeri ise oyun oynarken birden kapanmış ondan sonra açılmadı laptop teknik servise yolladı anakarti yanmış. Monster birkaç modeli düzgün diğerleri sorunlu ısınma olsun filan. Özellikle abla serisi sıkıntılı.

Yeni konular

Geri
Yukarı