Acer vs ASUS teknik servis

Odentuk

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Acer ve ASUS teknik servisleri nasıldır? Kullanıp de memnun olanlar var mı? Sorum iki marka için de geçerli kullanan, servisine gönderen var mı? Görüşleriniz neler bu markaların yetkili servisleri hakkında?

Arkadaşlar merhaba. Acer ve ASUS teknik servisleri nasıldır? Kullanıp de memnun olanlar var mı? Sorum iki marka için de geçerli kullanan, servisine gönderen var mı? Görüşleriniz neler bu markaların yetkili servisleri hakkında?

Acer'ın yetkili servisi 2007 yılında Ankara da ki firma çok iyiydi. Süper hızı işlem yapıyorlardı ve değişim ise değişim yapıyorlardı. Sonra garanti bitince zaten bir daha servise gitmedi, servislik bir sorunu da olmadı zaten.

ASUS'unda servisi gayet iyi ve memnun edici. İki marka içinde servis konusunda hiç sıkıntı yaşamadım.

Tabii ki bu durum servisine göre de, servisteki çalışana göre ve oradakilerin sizin bilgisayarınız hakkında verecekleri karara göre değişiyor.

Acer'ın servisi sadece SMS infocomm isimli firma bu firma Asus'a da bakıyor ancak Asus'un tek yetkili servisi değiller neyse ki. Bu firma hakkında çok şikayet var. Bilgisayardan parça çalma ve sıvı metal kullanılan ROG laptoplarda anakartı berbat edip ürünü kullanıcı hatası diyerek geri yollama gibi rezaletleri var.

Acer'a sadece onlar baktığı için ciddi risk olarak görüyorum.

Acer'ın servisi sadece SMS infocomm isimli firma bu firma Asus'a da bakıyor ancak Asus'un tek yetkili servisi değiller neyse ki. Bu firma hakkında çok şikayet var. Bilgisayardan parça çalma ve sıvı metal kullanılan ROG laptoplarda anakartı berbat edip ürünü kullanıcı hatası diyerek geri yollama gibi rezaletleri var.

Acer'a sadece onlar baktığı için ciddi risk olarak görüyorum.
Hocam bizim ürünümüzün özellikleri seri numarasında belli değil mi ? Zannetmiyorum çaldıklarını.

Yeni konular

Geri
Yukarı