Acer v3 571g kablosuz bağlantı sorunu

Nurettin1995

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum, şimdiden kusura bakmayın. Ben yaklaşık 1 ay önce ttnet internet bağlattırdım. Zyxel modem verdiler. Ben masaüstüne kablosuz ağ adaptörü taktım rahatça bağlanabiliyorum, arkadaşımda laptoptan bağlabiliyor ama kendi laptopumdan kablosuz bağlanmayı denerken modemin wlan ışığı yanıp söner haldeyken 5-6 saniye yanık kalıyor ve diğer bağlı bilgisayarlarda ağdan kopuyor. İlk defa böyle bir sorunla karsılastım. Laptop kendi bağlanmadığı gibi diğer bağlantıları koparıyor ve bu laptop baska modeme bağlanıyor. Dediğim gibi ilk kez böyle sorun yaşadım yani sorun laptopta mı modemde mi anlayamadım. Laptopa formatta attım ama olmadı. Laptop markası acer v3 571g. Lütfen yardımcı olun kafayı yedirtecek bana. Ethernet kablosu ile bağlandığım zamanda diğer kablosuz ağlar 3 saniyeliğine gidip geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geriye tek bir seçenek kaldı. Modem sorunlu olabilir modemi değiştirmeyi dene. Eğer olmazsa anlayan bir arkadaş illaki yardımcı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı