Acer VX15 laptop modifiye

Bakır boruyu deneyeceğim. Peki sıvı metal'in termal macun gibi ara ara değiştirilmesi gerekiyor mu?

Gamers Nexus'un yaptığı 1 yıllık teste göre 1 yıldan sonra bile değiştirmeden performans kaybı olmuyor. Ayrıca laptopunuzun soğutmasinin alüminyum olmadığından emin olun. Sıvı metal macun alüminyum'a uygulanamaz.
Eğer bakır bir soğutmaya sahipseniz sıvı metal onu lekeleyecektir ama bu ciddi bir hasar değil. Performansı etkilemiyor.

iyi günler internette gezinirken konuya denk geldim aynı laptopa sahibim.
daha önceleri sorunlarınız olmuş sanırım bu laptopda tarafıma ulaşmanız halinde birbirimize sorun yaşadıkça yardımcı olabiliriz.
resimlerden gördüğüm kadarı ile m2 slotunuz boş , ilk tavsiyem oraya ssd almanız olucaktır , sadece hdd ile kullanmak laptopu ciddi manada tıkamakda , bende ilk aldığımda sadece hdd vardı ve bir süre sonra böyle olmayacak diyip ssd aldım (sx8200 pro 256gb) .
yabancı birkaç forumda bu laptopa 120hz panel takan gördüm. modifiye yapıcaksanız sizede öneririm. e spor oyunlarını oynuyorsanız 120hz panel çok işinize yarıyacaktır (fazla oyun oynamadığımda ötürü bi değişiklik yapmadım ama ileri vadede 120hz ips panel düşünülebilinir).
işletim sistemi bazında hackintosh kurulumu yapabilirsiniz. ilk aldığımda bir süre high sierra ile kullandım ihtiyaçtan dolayı clover ile dual boot windows10 ile kullanılabilinmekte (şuan sadece windows10 kullanıyorum).

Iyi günler internette gezinirken konuya denk geldim aynı laptopa sahibim.
daha önceleri sorunlarınız olmuş sanırım bu laptopda tarafıma ulaşmanız halinde birbirimize sorun yaşadıkça yardımcı olabiliriz.
resimlerden gördüğüm kadarı ile m2 slotunuz boş , ilk tavsiyem oraya ssd almanız olucaktır , sadece hdd ile kullanmak laptopu ciddi manada tıkamakda , bende ilk aldığımda sadece hdd vardı ve bir süre sonra böyle olmayacak diyip ssd aldım (sx8200 pro 256gb) .
yabancı birkaç forumda bu laptopa 120hz panel takan gördüm. modifiye yapıcaksanız sizede öneririm. e spor oyunlarını oynuyorsanız 120hz panel çok işinize yarıyacaktır (fazla oyun oynamadığımda ötürü bi değişiklik yapmadım ama ileri vadede 120hz ips panel düşünülebilinir).
işletim sistemi bazında hackintosh kurulumu yapabilirsiniz. ilk aldığımda bir süre high sierra ile kullandım ihtiyaçtan dolayı clover ile dual boot windows10 ile kullanılabilinmekte (şuan sadece windows10 kullanıyorum).
Bende SX 8200 takmayı düşünüyorum zaten. 120 Hz panel fikri mantıklı geldi çok teşekkürler. Ayrıca MacOS Mojave yüklemiştim ancak klavye konusunda sıkıntı yaşamıştım. Ayrıca oyun ve giriş seviyesi tasarım yapıyorum. Windows bir tık daha uygun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı